Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Találtam néhány szál ősz...

Találtam néhány szál ősz hajat 9 hónapos lányom hajában. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Elég hosszú és sok haja van, és néhány napja vettem észre, hogy egy-két őszes szál is van közötte. Vitamin hiány lehet?

2 hét múlva megyünk tanácsadásra, de emiatt nem akarom felhívni a doki, vagy a védőnőt.


2012. jan. 8. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy volt osztálytársamnak vörös derékig érő haja volt/van, és egy tincs ősz. Semmi probléma csak pigmenthiány. :)
2012. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy egész tincs ősz hajszálam van egész pici korom óta. Egyetértek az előttem szólóval, semmi baj nincs, csak pigmenthiány van azokban a hajszálakban.
2012. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisifam 2,5 éves és neki is van egy őszes tincse elől pont középen, úgy néz ki minhta melíroznánk a gyerek haját,mióta kinőtt a haja mindig is ott volt neki.
2012. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Neki csak 1 szál van itt ott a hajában, nem konkrét tincs, ezért sem tudom, hogy mi lehet.

Lehet, nem is ősz, csak világosodik neki és ezért látszik jobban.

Para mami vagyok, azért "izgultam" rá a dologra. :)

2012. jan. 8. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is úgy született hogy nem kevés ősz haja, sőt elől egy nagy tincs tiszta ősz. Hát kiváncsi leszek hogy fog kinézni ha nagy haja lesz, mostmég csak kevés van.8 hónapos.
2012. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!