Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most találtam! Fogzás esetén...

Most találtam! Fogzás esetén bevetnétek ezt?

Figyelt kérdés

[link]



6 hónapos a kisfiam, nincs vele nagy gond, folyik a nyála, rágcsál mindent, néha azonban belehasít neki a fájdalom. Érdemes ezt vajon kipróbálni?


2011. dec. 30. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én biztos nem!

Hűtőrágóka nálunk nagyon bevált.

Ha meg nagy a "baj", akkor estére kap nurofen szirupot.

2011. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha más nem segít majd, biztosan. Pont múltkor láttam a Müllerben és megjegyeztem magamnak.
2011. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem szimpatikus. Nálunk egész jól bevált a borostyán nyaklánc és szükség esetén a dologél vagy erősebb fájdalomnál a dentinox.
2011. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

2 hónapja használjuk.

Bazi drága, de nagyon megéri. Müllerben vettem, és nagyon jó, csak ajánlani tudom!

Lányom nagy élvezettel csócsálja, és ki is jött egyszerre 2 foga úgy, hogy észre sem vettem. Egész éjjel aludt és nappal sem kínlódott.

2011. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! MEgveszem:))
2011. dec. 31. 07:50
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Olvastam tegnap a kérdésedet, s meggyőztek a válaszok, azonnal meg is vettem. Egyelőre nem látok változást, márcsak azért sem, mert nemigen szereti rágni. Nálatok? Kiváncsi lennék a tapasztalatokra még! Köszönöm!!

2012. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Mi már használjuk egy ideje. Kb 1 hét volt, mire "rákapott" az én lányom is. Mivel ő már viszonylag nagy, egy cumi láncra akasztottam neki, és felcsíptettem a járóka oldalára. Most térül-fordul, elkapja,szopogatja, rágcsálja, nagyon megszerette. Eleinte cumi helyett odaadtam neki, mikor sírt, hogy szokja.

2012. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akik már megvették....! Milyen íze van?? Nem kóstoltátok meg?? :D Lehet furin néztek de én mindent megkóstolok! Ezt jó dolognak találom amúgy! Köszi kérdező erről eddig nem is hallottam! Láncunk van, szerencsére éjjel alszik is, talán ettől! Viszont napközben ez jó lenne talán...! Inkább ez minta lidocain tartalmú dentinox amit rögtön lenyal és lenyel ja és 1 percnél tovább nem is hat :( Holnap kipróbálom babumnál :D :D
2012. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megint 4. vagyok.

Én is kiírtam anno ezt a kérdést, de senki nem válaszolt rá. :)

Nem nagyon terjedt el ez a gyökér még itthon, de Németországban sokan alkalmazzák. Jobb hatás fokú, mint a borostyán lánc, amiből sajnos sok a gagyi. :(

Én is megkóstoltam, és meg kóstolok mindent. :D

Ennek semmi extra íze nincs. Ázott fa és ennyi.

2012. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Ma megvettem, újdonság ereje hatott kb. 15 percig míg hazaértünk (Szerencsésen kidobta a cumit a babakocsiból így kaptam az alkalmon és oda adtam neki) :D Szóval akkor naon tetszett neki itthon viszont nem kellett :( Szóval próbálkozunk......! Hátha! Mondjuk megkóstoltam és kicsit kesernyés :/ Lehet ez miatt! Szóval nincs ezzel gond csak szokni kell :D Még egyszer köszi ezt a témát :D
2012. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!