Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most találtam! Fogzás esetén...

Most találtam! Fogzás esetén bevetnétek ezt?

Figyelt kérdés

[link]



6 hónapos a kisfiam, nincs vele nagy gond, folyik a nyála, rágcsál mindent, néha azonban belehasít neki a fájdalom. Érdemes ezt vajon kipróbálni?


2011. dec. 30. 22:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ok.:) Holnap körülnézek a bababoltokban, van-e, ha nincs, megrendelem. Esetleg gyógyszertárban, gyógynövényboltba, rossmannban érdemes keresni?


Ti hol vettétek?

2012. jan. 2. 21:35
 12/15 anonim ***** válasza:

4. vagyok. :)

Müllerben vettem. Ki kell főzni, megszárítani, utána mehet a babának. Akkor már nincs annyira furcsa íze.

2012. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nincs Müllerünk :(

Amúgy ha kifőzöd, nem lesz hatástalan? :))

2012. jan. 3. 09:59
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem, a papírján is az volt, hogy első használat előtt ki kell főzni.

Ha nincs müllered, akkor a netről rendelj nyugodtan. Nekünk is úgy ajánlották ismerősök, akik a netről szerezték be anno. Örülök, hogy javasolták, mert nagyon kínlódtunk a fogakkal. 4 hónapos kora óta kínozta a fogzás a lányom, megvettem ezt a valamit kb 2 hónapja, és mintha elvágták volna a kínlódást! Szépen ki is jött az első 2 foga, és most "növeszti" a felső kettőt. :)

2012. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Rendben:)

Köszönöm!:)

2012. jan. 3. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!