Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek ekcémás a babája...

Akinek ekcémás a babája mindenki tudja hogy mitől jön ki?

Figyelt kérdés
6 hónapos babámnál 2 hónapja többször kijött már az ekcéma valamikor a hátán, valamikor a nyakán vagy a szája körül és nem tudjuk mitől. Valószínű az anyatejbe lehet valami. Járt már valaki így?
2009. jún. 1. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Az en babam is ekcemas kb 3honapja es foggalmam nincs mitol.Szerencsere nem tul surun jon elo,de mar mindenre figyelek es nemtudom
2009. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokszor a tartósítószerek is kihozzák,az anyatejen át.Vagy a tejtermék ha te túl sokat eszel.
2009. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tejterméket már csak egy kevés sajtot eszek, semmi mást. Az első válaszolónak: te mivel kened ha előjön?
2009. jún. 1. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:
én kitotóztam, szerencsém volt, viszonylag hamar rájöttem, hogy az öblítőre volt allergiás amit használtam.
2009. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elobb kaptunk egy kremet Afloderm ami jo ekcemara viszont a borre nem tul jo hatassal van hosszutavon.Most Linola Fett nevu kremet hasznalunk termeszetes anyagokbol keszul.Tudsz rola olvasni is a neten.Ti mit hasznaltok ra?
2009. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én 3 és fél hónaposomnak a könyökén szokott jelentkezni, én sem tudom mitől. Nem vagyok benne biztos, hogy valaha is rájövök, hiszen annyi mindentől lehet. Nekünk a gyerekorvos írt fel krémet, amit a patikában kikevertek, azzal szoktam kenegetni. Én Babé fürdetőt használok, olyat amire rá van írva, hogy atópiás bőrre.
2009. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Télen lipobase t használtam, nyáron linola fettet. Egész jó. Aki szoptat, ne egyen citrusokat, pl narancs, kiwi, fűszeres kajákat, paradicsomot:(, sok tojást. Ettől mindtől lehet. A babus és én is ekcémás vagyok.
2009. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekünk hígított Elocom krémet írt az orvos de mivel már most jön ki ötödször így muszáj lesz valami mást kipróbálni.
2009. jún. 1. 17:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt a kezemen,de nemtudták megmondani mitől.Végül asztmává alakult,ami 20 év után is tart.Vigyázni kell vele sajnos:s
2009. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!