Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki használ hidratálót...

Mindenki használ hidratálót ekcémás bőrre?

Figyelt kérdés
6 hónapos babámnak 2 hónapja ekcémás a bőre, próbáltuk a Babé omega és urea testápolót és a gyógyszertári fürdetőt és a Naturland fürdetőt is testápolóként de nem használ. Mintha irritálná a bőrét és még pirosabb lesz. Nekem most egy kórházi dolgozó azt javasolta hogy csak púderezzem a bőrét, de ez még jobban ki fogja neki szárítani nem?
2009. jún. 13. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

Az én kicsim is ekcémás,már 2 hós kora óta.Én is születésemtől kezdve kinlódok az ekcémával.Én a patikában vettem Sanatopic nevű testápolót a babámnak.Neki egész jól bevált,én csak ezt használom neki és patikai fürdetőt.

Nem is túl drága 1000ft körül van!

2009. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöméknél is ekcémás volt a baba. Nem tudom homeopátia érdekel-e. Nekik az segített. Elmentek egy homeós dokihoz aki megállapította a baba "alkatát" és az alapján kapott orvosságot.
2009. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi! Igen érdekel a homeopátia, most voltunk dokinál, kaptunk rá oltáskivezető bogyókat de egyenlőre rosszabb az ekcémája mint volt. Bár ha jól tudom a homeopátia esetén először rosszabbodik az állapot.
2009. jún. 13. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! második vagyok. Olvastam a mostani anyák lapját és láttam benne homeós kenőcsöt ekcémára,bőrallergiára. A neve: Halicar Nem kell megijedni a bogyóktól,mert először felerősítik a tüneteket és utána jobb lesz. Gyors javulást kívánok nektek!
2009. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi Eucerint használtunk, piros kupakos, ph5 olajos tusfürdő. Nekünk ez vált be.
2009. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!