Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy egyuk a babakekszet?

Hogy egyuk a babakekszet?

Figyelt kérdés

az egyik valaszban olvastam, hogy valaki babaja fel orat is elvan a babakeksz majszolgatassal. en is vettem Milupat, kisfiam nagyon szereti, csakhogy kb 1 perc utan ugy megolvad a szajaban, hogy laharap belole egy hatalmas darabot es fuldokolni kezd. akkor rogton maszok a szajaba, keresem a kekszdarabot, es mindig siras a vege.

tort formaban is kap, keverem gyumihez neha, de imadja csocsalni, ha a kezebe adom.

Ti hogy csinaljatok?


2009. jún. 1. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj inkább itasd valami folyadékkal, tényleg elolvad, nem kell megijedni, bár nálunk is volt hogy fejre kellett fordítanom szegényt. Amúgy mivel túl hamar elmajszolta a milupásat, stb winnie, corásat vettem.Az kőkemény tényleg lefoglalja és nem tud akkorát harapni belőle.Persze nem is olyan finom, de a maradék jó tiramisuhoz
2009. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia mi is pont igy vagyunk 8 hosak vagyunk.remelem kapunk valaszt es jo otleteket.minden jot
2009. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na akkor kiprobaljuk a Corasat, hatha...:)

koszi a valaszokat

2009. jún. 1. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!