Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy van ez a bébiételeknél?

Hogy van ez a bébiételeknél?

Figyelt kérdés

Amire ráírják, hogy mondjuk 4 hós kortól, azzal nem fog jóllakni a 8 hós baba már? Adjam neki mindig azt, ami a korának megfelelő? 9 hós lesz a fiam, de még a darabosaktól fuldoklik, így eddig olyanokat vettem neki /ha nem én főztem/ ami 6 hóstól van, mert az még pürés. Ti hogy csináljátok ezt?

amúgy mindenféléket eszik már a fiam, csak még minden pépesítve.


2009. jún. 1. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

10 hós lesz a fiam, de én még odaadom neki a 4 és 6 hós kajákat is. A darabosakat is szereti, és főzök is neki, váltogatom.

Ma 5 hós alma-banán-csirkét kapott, mert nem lett délre kaja nekünk sem:( Uzsira meg mindig gyümit adok, vagy egy üveggel, vagy egy banán egy almával, vagy 2 banán, esetleg szilva, ami van itt hon fagyasztva. Barack ilyesmi.

Egyszer kipróbáltam, egy bébiételes üvegbe 2 kisebb banán, és egy alma fért bele:)

2009. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem jól lakik vele. én legalábbis mindig nézem a bébiételek kalóriatartalmát és nem nagyon van különbség az 4 és 8 hónapos babáknak készült bébiételek között. ebből azt következtetem, hogy a hónapok csak a tájékoztatás kedvéért vannak feltüntetve, hogy az anyuka tudja egy-egy ételnek mikor van itt az ideje. ettől függetlenül én is veszek a 10 hónapos kisfiamnak 5 hónaposnak való bébiételt is, mert ha csak a 10 hónaposoknak valót venném, igen kevés lenne a választék. de szoktam neki darabosabbat is választani, azt viszont még leturmixolom, mert nincs még foga és nem igen eszi meg úgy. nézd meg az étel kalóriatartalmát és az alapján válassz.
2009. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választokat! akkor ezek szerint jó "módszer", hogy a kalóriát néztem. Azt szoktam nagyjából összehasonlítani, hogy melyik mennyire lesz neki laktató, illetve mennyi a kalória benne a tápszerekhez, tejpép adaghoz képest.
2009. jún. 1. 17:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!