Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell foglalkozni egy...

Mennyit kell foglalkozni egy 8 és fél hetes babával?

Figyelt kérdés

Úgy értem,amikor ébren van és nem alszik mindig foglalkozni kell vele?Akkor a házimunkát,főzést,mosást,takarítást mikor csinálja meg az ember?

Lehet,hogy hülye kérdést tettem fel,de azért érdekel,mert családom nagyjai azt mondják nem kell állandóan tutujgatni,bezzeg,amikor ők jönnek,állandóan kényeztetik,aminek utána én iszom a levét.

Ti hogy foglalkoztok a babáitokkal?Beszéltek hozzá vagy énekeltek?Mit kell csinálnom?


2008. ápr. 5. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy nem áll meg az élet, bizony el kell látni háztartást is. Olyankor kezdek bele hosszabb dolgokba, amikor alszik a picur, de ha felébred, akkor azért befejezem amit elkezdtem. De persze foglalkozom vele, "beszélgetünk", énekelek neki, mondókákat mondok. Sokszor viszem magammal a konyhába, ül a hordozóban és nézi amit csinálok, közben énekelek neki meg mondom, hogy éppen mit csinálok.
2008. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz,sajnos az élet nem áll meg,vidd magaddal abba a lakásrészbe ahol épp vagy,a hordozó tökéletes erre,és mindig beszélj hozzá,e ttől a kezed járhat,és nem kell feltétlenül felvenni,mert az sem jó ha megszokja,hogy ahogy felébred karba van.Többször oda szoktam menni,megsimogatom a kis buksiját,és puszilgatom, de próbálom elvégezni a dolgom.

Boldog babázós napokat!

2008. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha megtanul egy ideig magában is ellenni, persze ilyen pici korban ez még nem várható el, de ha kezdettől mindig "szórakoztatod", amikor csak ébren van, nem is fog kialakulni ez benne. Így szerintem is jól teszed, ha nem dobsz el mindent, csak mert felébredt... nyilván ha nagyon sír, akkor bizony fel kell venni, még kics ahhoz, hogy elfoglalja amgát.
2008. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is ez volt a gondom, nem tudtam, hogy eleget foglakozok-e vele. De én a hordozót választottam és ha nem tudok mellette lenni, kitaláltam egy egész jó dolgot. Előre hajtottam a hordozó fogóját és befőttes gumival rátettem egy babakocsra való hosszú játékot. Remélem tudodmire gondolok, másképp nem tudtam megfogalamzni, nem tudom a nevét. A 7 hetes kisfianm nagyon örült neki, előtte meséltem neki és mutogattam a figurákat, mikor otthagytam még 20 perc múlva is azokra mosolygott. Közben pedig tudsz hozzá beszélni is, biztos nem fog unatkozni

2008. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!