Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit "kell" foglalkozni...

Mennyit "kell" foglalkozni egy 3-4 hós babával? (játékra gondolok)

Figyelt kérdés
Mennyit és főleg miket lehet vele játszani?
2011. ápr. 11. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
temperamentumától függ leginkább. A fiam ennyi idősen evett és aludt, egészen 6 hónapos koráig, a lányom ezzel szemben sokat ébren volt, énekeltem neki, masszírozgattam, grimaszoltam, puszilgattam a testrészeit, ezeket imádta. A csörgőért egyáltalán nem volt oda pl.
2011. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A babám most 4 hós. Kb. 3 hós korától ilyen a játék napirendünk: délelőtt elvan magába, játszik, gőgicsél, nézelődik kb. 45 percet; beszélgetünk kb. 30 percet.

Du. kb. 3 órát játszik apával, nagyszülőkkel, velem, kicsit tornázunk, beszélgetünk kb. 30 percet, mondókázok, énekelek neki én és nagyi kb. 1 órát.

Hozzá kell tenni, elég sokat van ébren, és sokáig cicizik, 30-60 perceket. Szokott apa vállán pihenni, nézelődni, sétálva, du. és este, kb. 1-1,5 órát, attól függ mennyire nyűgös aznap.

2011. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!