Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal szeretjük egymást.1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal szeretjük egymást.1 éve vagyunk együtt. Én mindig arra gondolok mi lesz a jövőben. A párom is azt mondja szeret de nem akar azzal foglalkozni még most hogy mi lesz később?

Figyelt kérdés

Én mindig attól félek mi lesz ha elmegy messzire dolgozni vagy ha szakítunk.

Én csak is hosszú távra tervezek ilyen vagyok. Mit csináljak hogy ne mindig ez járjon a fejemben. Nagyon gáz hogy így gondolom? 23L


2009. nov. 15. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta vagytok 1ütt. Ha 1 hónap után jönnél ezzel, h "1ütt fogunk élni, meg hány gyerekünk lesz", akkor lehet én is megijednék. Ha 5 év után... Nos akkor azért más a helyzet. :)
2009. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!