Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos babám éjszakai...

17 hónapos babám éjszakai alvása katasztrofális! Már nagyon nehezen bírjuk! Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Igazából sosem volt jó alvó de mostanában kb egy hónapja borzalom.3 * 4 szer kel éjszaka.Jobb esetben csak cumit kell adni neki de van hogy teázunk illetve hajnal 4 körül sajnos megint kakaózik mert különben nem alszik vissza.Van így más is?Megváltozik ez valaha?Kérlek ha tudtok adjatok tanácsot hogy mit tehetünk!Ha egyáltalán van rá megoldás!
2012. jan. 31. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért kakaózik este mit kap ? kakaót? mert az felörgetheti és nyugtalanná teheti az éjszakáját. Sima tej

Tea az milyen? koffein mente

s? Vagy fekete tea mert az is fel

pörgetheti

éjjel

sima vizet szoktam adni

Nem hogy fogzik?

Melege van? Fázik?

2012. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Edit12 ***** válasza:
Hát nem irigyellek benneteket. Én végigcsináltam ezt a nagyfiammal, magától szokott le. Bár 13 évesen még mindig nagyon éberen alszik. A kicsim most 5 hónapos, és amikor kezdte a felkeléseket tanácstalan voltam. Kaptam egy könyvet: A suttogó titkai címűt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.Végigcsináltam, ami benne volt, és mára végigalusszuk az éjszakákat. Bár nem lesz egyszerű ilyen "nagy" gyerkőcnél végigcsinálni, de szerintem megér egy próbát. Nagyon sok türelmet és kiatrást kívánok!
2012. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én 17 és 1/2 hónapos lányom is hetek óta 6-8 alkalommal kel. Igaz, hogy egyszerre jön a négy szemfoga! Szegénykémmel mindketten úgy nézünk ki, mint a zombik... :D

A Te Picid nem fogzik esetleg?

2012. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!