Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korban kell a...

Hány hónapos korban kell a kis rácsoságyat lejjebb tenni, az alsófokra?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kortól függ, hanem a baba mozgásfejlődésétől. mi akkor tettük le, mikor felállt a fiam.
2009. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia csatlakozom.Mondjuk én nem vártam meg mig felállt amikor már felült magától akkor már lejebb raktuk.
2009. máj. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
7. hóba vagyunk mi és még középen van.
2009. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom hét hónapos korában állt fel, pont másnap jött a védőnő, el is büszkélkedtünk vele, mire a védőnő közölte, hogy addig ő el nem hagyja a lakást, amíg lejjebb nem teszi a férjem az ágyat. És tényleg ott ült és megvárta.
2009. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi most raktuk le pont a héten, mert már feláll pár napja. 10 hós.
2009. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyámék is akkor tették le, amikor húgom felállt. Bent aludt a kiságyban, mi meg kimentünk a szobából. Egy kis idő múlva mentem be, és ott állt vigyorogva a kiságyban, az akkor 8 hónapos húgom. Rekordot döntöttem a 10 méteres ugrásban, egy nagy visítással ötvözve. Apám egyből letette a matracot a legalsó fokra. Még most is dobog a szívem ha rágondolok, csoda, hogy nem esett ki szegénykém.
2009. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Holnap tesszük le, a kisfiam 7 hós múlt és most este egyedül feltérdelt benne.
2009. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hú! de jó, hogy megkérdeztem, köszi a válaszokat, holnap mi is letesszük, mert most próbálkozik a felüléssel. egyébként napközben nincs benne, csak ha alszik. köszi a válaszokat. jó éjt!
2009. máj. 30. 22:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!