Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is megöregedett amióta szült?

Más is megöregedett amióta szült?

Figyelt kérdés
1 éve szültem, 30 vagyok, de mintha negyven lennék. Egy csomó ősz hajszálam lett, csupa ránc az arcom, ekcémás a kézfejem stb. Más anyukákat meg tök csininek látom.
2012. jan. 28. 13:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes,még nem hallottam ilyent,hogy a gyerek valakit "öregítsen".Inkább megfiatalít.Nem lehet,hogy stresszesebb neked az anyaság mint amire számítottál?
2012. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is elkezdett ráncosodni az arcom a szülés után, de rájöttem, hogy nem iszom eleget. A terhesség alatt elmúltak a meglévő ráncaim is, a hormonváltozás miatt nagyon szép lett a bőröm. Igaz már 37 éves vagyok, de a kórházban a fiatalabb anyukák el se akarták hinni, annyira jól esett! :) Lehet, hogy a hormonok miatt van nálad is.
2012. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Vitaminpótlás képes kicsit rendbe tenni, esetleg krém csere. (ha olyan a felépítésed, akkor sajna a világ összes kencéje ellenére is csúnyán és korán öregszel, hogy öregednek a szüleid, nagyszüleid?)

Azóta, hogy nem hosszú a hajam, más lett az arcom, végre a koromnak tippelnek, nem 6-7évvel fiatalabbnak(csak azért mert sokan ezt felróják az anyukáknak, hogy rövid hajat hordanak, hát nekem kifejezetten jól áll, nem úgy mint a hosszú hajam, amit két hetente igazíttatni kéne, hogy ne nézzek ki fésületlenül).

Ekcémás kézfejre én egy noname, matchban kapható cora kézkrémet használok(kentem én már mindennel semmi se használt) na ez nagyon szépen rendbe tette, annyi, hogy ha olyan nyugi van itthon, akkor kesztyűt veszek krémezés után, és abban melengetem picit.


Amúgy, egész jól megvan szervezve a reggeli rutinom: kv-mosdó-zuhany(bőrradír, borotválkozok hajat mosok) fogmosás, hajhab és fésű, színezett arckrém, egy egy csík a szememre, spirál, ajakápoló, a hasamra feszesítő krém. A kicsik meg olyan jól elvannak a szobájukban, vagy engem bámulnak, mit csinálok, "krémeznek", a nagy gyógyizni szokott, mert bibis vagyok(anyajegyeim).

2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
14:14-es vagyok. Bocsi, rosszul fogalmaztam ezek szerint. Én sem úgy nézek ki mint egy csöves, de a régi énemhez képest lepusztult vagyok. Nem járok szoláriumba, ami nekem segített pl abban, hogy nem voltak pattanásaim, és adott egy "komfort érzetet" is a szép barna bőr. Feketére volt festve a hajam, de szülés után borzasztó allergiám lett a fekete festékre sajnos. Most szőkére van melírozva kb 1,5-2 havonta. Az alkatom megváltozott, szélesebb lett a csípőm, és a hasam olyan "laza". Ezért nyilván nem fogok extra szűk rucikba járni mint anno :) A körmömre ugyanúgy figyelek. Én is adok magamra, ha megyek valahova teszek alapozót, szemceruzát, spirált. De közel sem úgy sminkelek mint pl 4 éve. Így értettem azt, hogy elhagyom magam. A régi önmagamhoz képest igenis öregedtem, és tök igaz rám is amit az egyik hozzászóló írt, hogy hiába teszünk mi, a testünk tojik rá :( És bármennyire szeretnék olyan lenni mint régen, nem megy. Nem tehetek az ekcémáról, allergiáról, stb. Ahogyan más sem. Változik a szervezet. Kinek milyen irányba...
2012. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

41 éves vagyok. Van négy gyerekem, de aki nem ismer az csak azt hiszi, hogy a legkisebb (3 éves) az enyém. A 20 éves lányomra azt hiszik, hogy a húgom, mert többnyire 30 év körülinek néznek.

A férjem 5 évvel fiatalabb, de őt nézik idősebbnek, pedig nem elhanyagolt Ő sem.

Ez szerintem genetika. A 65 éves apukám is 50 év körülinek néz ki.

2012. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14%
27 évesen szültem az ikreimet. Most 28 vagyok. Legutóbb egy közértben többek között vettem egy üveg bort és megkérdezte az eladó, hogy elmúltam e már 18!? :-D
2012. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én direkt fiatalon szültem. Párom 6 évvel idősebb nálam.

21 éves vagyok kislányom 5 hónapos lesz. Még éppen a diplomámat fejezem be eközben.:) Sokat híztam, de hamar lefogytam szerencsére. Műköröm,műszempilla, szoli, hajfestés...Ha suliba megyek 12-13 cmes platformcipő. Épp úgy nézek ki mint bármely korombeli lány. Épp ezért nem gondolom, hogy a szülés önmagában öregítene. Mivel tudtam hogy kevesebb időm lesz valamennyivel magamra így kitetováltattam a szemöldökömet (előtte festve volt) és néhány kozmetikai kezelést is csináltattam amikor picúrom 3 hetes volt. A különbség az, hogy ha gyerekkel sétálunk akkor lapossarkú!

Mikor 1 hónapja kb egy haverommal beszélgettem az iskolánál az egyik haverja hát enyhén szólva be akart próbálkozni (nem ismertem előtte). Én pedig nevetve megkérdeztem, hogy ,,ez egy randira hívás? kislányom és férjem is jöhet?:D:D::D".

Hát a srácnak kiugrott a szeme...

Még nem tökéletes a dolog. A cicimet nagyon sajnálom, mert megereszkedtek. De még tervben van egy kistesó így még plasztikára áldozni felesleges. A hasamon valóban furcsább a bőr és néhány striát is beszereztem... nemsokára elkezdem a babautániálom-kezeléscsomagot ami bőrfeszesítő és stria eltüntető, mert strandra így nem mennék... Én beleőrültem volna ha 21 éves korom után összeszottyadtam volna tőle...nem is hallottam még ilyet! Akkor féltem volna belevágni és későbbre toltam volna.

2012. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó :))))))))))
2012. jan. 29. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!