Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől fulladozhat, amióta...

Mitől fulladozhat, amióta hazajöttünk a kórházból? 16 hós

Figyelt kérdés
Kisfiammal egy hetet kórházban töltöttünk, mindennap bódították/altatták mert kötözni kellett egy baleset miatt. Múlt kedden bódították utoljára. Pénteken is vittük kontrollra, de akkor már nem kapott semmit sem. Vasárnap óta minden éjszaka, de van amikor elalvás után este is felsír nagyon keservesen, a szemei csukva vannak, öklöndözik, köhög és nem kap levegőt. Általában hány is egy kicsit. Olyankor olyan, mintha nem lenne magánál, elfelejt levegőt venni úgy kell rászólni. Csak sír és sír. Általában ez 10perc-félórán át tart nála, utána mintha nem történt volna semmi leteszem és alszik. Nagyon aggaszt ez a viselkedés, sosem volt még ilyenben részem. Most akarom elvinni a gyerekorvoshoz, de érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek!
2012. jan. 25. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
fuuu az durva lehet hogy a gyógyszer mellékhatása ami nem teljesen ürült ki még a szervezetéböl illetve lehet most dolgozza fel a kis agya a történteket. Azért ilyen a magatartása éjjel.. pár nap és fel dolgozza magába de mindenképp egy orvos lássa a gyermeket
2012. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen minél elöbb vidd orvoshoz.
2012. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a stressz. Most dolgozza fel a történteket. Azért hívd fel a kórházat, és kérdezz rá, lehet-e ez a bódítástól.
2012. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem is az agya most kezdi feldolgozni a történteket.


írd már meg mit mondott az orvostok. reméljük nincsen nagy baj és hamar elmúlik :(

2012. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az orvossal semmire nem mentem, mondjuk eddig is tudtam, hogy egy kalappal sem ér. Szerinte valami irritálja a nyálkahártyáját ezért köhög, majd a köhögés hatására hány be. Ennyit én is tudtam. Szerinte szívassam az orrát, bár mondtam neki, hogy nem beteg és semmi baja, csak amikor éjszaka felkel. Vibrucol kúpot, fenistil cseppet javasolt. Azt mondta, ha jövő hétig nem javul, akkor vagy kap egy erősebb nyugtatót, vagy beutalja a neurológiára.
2012. jan. 25. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet a stressz hatására előjött ez a probléma. Ijesztő, de ártalmatlan.

2012. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ezek nem jó hírek :( de remélem a kisfiad addigra meggyógyul, megnyugszik. A viburkolt dícsérik sokan, bízzunk abban hogy az is elég.


jó egészséget nektek

2012. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!