Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta hazajöttünk gyógytornáró...

Mióta hazajöttünk gyógytornáról, egyfolytában sír, nem tudom letenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már járunk kb 2 hete tornázni,ahol mindig üvölt.De ha vége van felveszem és már nincs is semmi baj.Ma viszont nem hagyta abba torna végén a sírást és le sem tudom tenni,mert csak így van nagyjából csendben (most épp elaludt).Félek,hogy teljsen elveszíti a bizalmát másokban azzal,hogy tornára hordom.Ha leteszem,azt hiszi,megint torna jön és nem bírok vele.Attól tartok,hogy már bennem sem fog bízni.Nem akarom tönkretenni.Ma már együtt sírtunk,ami tudom,nem megoldás.Mit tegyek,hogy visszakapjam a jókedvű,egyedül eljátszó kislányomat?8 hónapos.
2010. márc. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
gyógytorna? muszáj vinni? ha nem, és nem veszi szívesen, akkor ne vidd. lehet, hogy fájdalommal jár számára, vagy fél vmitől
2010. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Dévény tornára jártok? Esetleg mond el a gyógytornásznak, hátha ő sejti mi lehet az oka, vagy akkor esetleg másképp csinál valamit. Az én lányom 8,5 hónapos. Mi eddig kétszer voltunk tornán, ő is sírt, de utána aludt egyet és újra jókedvű volt. Nem lehet, hogy a foga is jön, és amiatt nyűgösebb csak? Minden esetre beszélj a tornásszal legközelebb, bár lehet akkor már nem fog utána sírni.
2010. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Feszes a csípője,emiatt kell vinni.Nem Dévény,"sima" gyógytorna.Én is gondoltam rá,hogy hagyom az egészet a fenébe,de az ő érdeke,hogy tornáztassuk.Mindenképp fogok szólni,mert holnap is mennünk kell.Az már annyira nem zavar,hogy közben sír,mert utána mindig béke van.Foga nem jön,illetve nem látom.Már van neki kettő.De még reggel is minden oké volt,sőt,még a váróban is.Ahogy hozzáért a gyógytornász kezdődött a pokol.REmélem ha felébred,jobb lesz.Annyira sajnálom és féltem őt.
2010. márc. 22. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is járunk gyógytornára. valószínűleg ti is a Katona módszerrel tornáztok. egyszerűen csak olyan mozdulatsorokat csinálnak vele, amit nem szokott meg és ez ellen tiltakozik. az én lányom is ilyen.De mi itthon is tornáztatjuk, hogy szokjon hozzá.Természetesen nem azt a tornagyakorlat sort amit a gyógytornász is végez vele, hanem csak abból 1-2-3- gyakorlatot. Így szokja ezeket a fura mozdulatokat. Az én lányom is ordít, pedig látom a gyógytornászon, hogy nem erőből csinálja, hanem finoman.

Tornásztasd te is otthon, amikor közös játékidő van.

2010. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!