Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is megöregedett amióta szült?

Más is megöregedett amióta szült?

Figyelt kérdés
1 éve szültem, 30 vagyok, de mintha negyven lennék. Egy csomó ősz hajszálam lett, csupa ránc az arcom, ekcémás a kézfejem stb. Más anyukákat meg tök csininek látom.
2012. jan. 28. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

én 28 vagyok, mintha 18 lennék :D

megállítanak az utcán, hogy milyen fiatal anyuka vagyunk. férjem 30 őt is jóval fiatalabbnak nézik, nagyon sokan leszólítanak, hogy milyen szép, fiatal család vagyunk :)

tök jól esik :)


na jó egyszer azért kiakadtam, azt mondták leányanya vagyok! :O azért 28 évesen ne nézzenek már 13nak ;)

2012. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Én 32 vagyok, de nem, nem vagyok megöregedve. Két gyerekem van.

Próbálj többet pihenni, pl amíg alszik a gyereked, használj arckrémet, fesd be a hajadat, és menj el bőrgyógyászhoz a kezeddel, ezek után mindjárt jobban fogod érezni magadat.

2012. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Így van, ahogy a második válaszoló írta.

Én 25 vagyok, de sokszor még annyinak sem néznek. :)

2012. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Ezek mind olyan dolgok, amik ellen lehet tenni! Az anyukák sokszor nem "megöregednek", hanem elhanyagolják a külsejüket. Amint szülnek, sokan leállnak a sminkkel, hajfestékkel, edzőt meg sarut hordanak és levágatják a hajukat vállig, vagy afölé. Nem szabad hagyni, hogy csak azért, mert valaki szült, megszűnjön nőnek lenni.


Persze, ráncom a szemem mellett nekem is lett, de ez akkor is lett volna, ha nem szülök, mert ez a természetes folyamat. De én nem vágattam le a hajamat, nem cseréltem ruhatárat, (na jó, a 8 centis magassarkút 3-ra cseréltem :)) Ekcémám pedig 11 éves korom óta van, ha mosogatok, tél van, vagy nyár, előjön. Krémet bőrgyogyi szokott felírni, attól elmúlik. Másfél éve szültem egyébként.

2012. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Én is szültem 27 évesen,soha nem hanyagoltam el magam még odahaza sem. Mindíg az volt az első,amíg a férjem otthon volt reggel, gyorsan és szépen rendbe tettem magam,mint azelőtt,amikor dolgoztam,felöltöztem szabadidő ruhába,vagy,ha elmentem farmerba átöltöztem és mindíg fitt és rendezett voltam.A hajam hosszú volt,soha nem volt zsiros.Ha ezeket újra vissza hozod,te is megújulsz és érzed magad öregebbnek.Ez fontos,mert ahogy nő a baba,majd később igényli is,hogy az Ő anyukája legyen a LEGSZEBB.Néhány perc és mindezt meg lehet valósítani. Majd írj,ha kipróbálod.Köszi és sok sikert!!!
2012. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Nekem 2,5 éves a fiam, de árnyéka sem vagyok a régi önmagamnak. Ekcémás lettem szülés óta, hajfesték allergiám lett, nem tudok lefogyni még mindig, ronda az arcbőröm.. áhh sorolhatnám estig. Azelőtt heti 2x szoli, 3 hetente körmös, havi hajfestés, normális alkat, csini ruhák, magassarkú cipők. Most meg totál ellentét. És nagyon igaz hogy elhagyom magam, tudom jól! Ezért nézek ki 38-nak, pedig "csak" 28 vagyok. Tényleg lepukkantam mióta gyerekem van... szóval üdv a klubban kedves kérdező!
2012. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jaj, Istenem ne hergeljétek tovább magatokat azon, hogy elhanyagolom a külsőmet, mert az utolsó válaszoló már átesett nagyon a ló túloldalára. Ugyanúgy sminkelek, hajat festek, tornázom, vékonyabb vagyok mint előtte, de fele annyi idő alatt lenő a hajfesték, az arcomra egyre több krém kell stb. Na mindegy.
2012. jan. 28. 14:16
 8/18 A kérdező kommentje:
14. 12-est gondoltam utolsónak! Aki utána írt, annak mondom nem vagyok a klub-odban, mert ahogy írod te elhanyagolod magad, én viszont nem!!!
2012. jan. 28. 14:17
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

Én sem hanyagolom el magam, de észrevettem, hogy másképp működik már a testem szülés óta. Érzékenyebb vagyok egyes problémákra, betegségekre, míg szülés előtt nem volt ez jellemző. Megjelent pár ősz hajszálam is, és az arcom kész katasztrófa.

Én is teszek ellene, mint ahogy gondolom te is kérdező, viszont vannak dolgok amiket elég nehéz visszacsinálni, pl. ősz hajszálak. Persze festem a hajam, de akkor is ott vannak ám alatta az ősz hajszálaim...és ez igenis elszomorít. Még csak 29 leszek.

Úgyhogy igen, adok magamra, a testem meg tesz rám. :)

Ez van, valahogy próbálom elfogadni, mert botoxra nem akarok járni, és ugye az ekcémát is lehet kezelni, viszont soha nem múlik el. Úgyhogy megértelek kérdező, és együtt érzek.

2012. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Én sem hanyagoltam el magam szülés után. A hajam barna, kéthavonta felfrissítetem a fodrásszal, néha viszem Babómat is, mert imádják ott, gagyarászik mindenkinek. A szépségápolást mindig itthon végzem, már reggel felfrissítem a bőrömet, de ez mindenhol így van. Ráncok, ősz hajszálak nálam nem ismerősek, mondjuk nekem van még egy évem a 30-ig, de nem hiszem, hogy addig megőszülnék :)

Heti kétszer járok kondiba is, ez megteszi kikapcsolódásnak. Adj magadra és nem leszel depis!

2012. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!