Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell elkezdeni a...

Mikortól kell elkezdeni a bimbire szoktatni a babákat? A kislányom 16 hónapos és még nem kezdtük el!

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mi az a bimbi? Mi a mellbimbót "becézzük" így...
2009. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most tényleg mi az? én sem vágom
2009. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gondolom a bili...

1,5 évesen már elméletileg elkzdheted.

2009. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bilire!
2009. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a mellbimbó jutott róla eszembe! hahahahah:D
2009. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez aranyos bimb, hát ez nagyon tetszett :D

Bocsi, de a kérdésedre nem tudok válaszolni.

BIMBI

2009. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem most 27 hónapos a kislányom, olyan 14hónapos korában kezdtem el, úgy, hogy mikor reggel felkelt, egyből ráültettem. Tetszett neki a formája, és szeretett rajta lenni, a babájával eljátszottam, hogy belepisil, majd mikor nem nézett oda a kislányom, beletettem egy kicsi vizet, és nagyon örültünk, hogy milyen ügyes a baba. :) Aztán legközelebb már Ő is pisilt bele a babával, sőt még kakilt is. Nemsokkal később, kb 1 hónap múlvára észrevette, hogy sokkal jobb érzés, ha a bilibe megy a kaki, mint a pelusba, és azóta nem kakil be, mindig szól, ha kell. A pisivel még vannak gondok :) de szerintem nyár végére már okés lesz. Mondjuk mi már egy ideje nem bilit használunk, hanem wc szűkítőt.

A lényeg, hogy türelmesen kell, és nagyon örülni, meg megdicsérni, ha sikerült, ha nem nem, akkor soha nem szabad megszidni, mert az gátolhatja.

Hát, remélem tudtam valamit segíteni. Sok sikert! ;)

2009. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!