Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen kell elkezdeni...

Mennyi idősen kell elkezdeni a kiskutyát nyakörvre, pórázra szoktatni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyakörvet ha hazaviszed már ráteheted időnként. én 3 hónaposan elindulok velük pórázzal is.
2011. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyakörvhöz rögtön, és otthon a pórázzal is gyakorolgathattok, hogy mire először viheted sétálni, már ne a pórázra figyeljen, hanem a kinti ingerekre.
2011. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak mert ma nézelődtem ezek után egy állat felszerelési boltban , és ott azt tanácsolták , hogy maximum hámot tegyek a kiskutyára, nyakörvet semmiképpen.. most akkor mit tegyek? ja és amíg nincs meg 3 oltása , addig ugye nem szabad levinni sem. akkor addig amíg kölyök vegyek neki hámot ? és ha nagyobb lesz akkor vehetek neki nyakörvet?
2011. jún. 1. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen fajta? a nagyon pici fajtáknál szokták ajánlani a hámot... mi most kezdjük 11 hetesek van 3 oltásuk. 12. én Komáromi CACIB holnap elkezdjük :D addigra meg kell tanulni a babáknak állni a ringben és futni mellettem. 2 kölyköt neveztem, lehet szurkolni, hogy addigra megtanuljanak pórázon menni :D
2011. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Staffordshire terrier :)

Sok sikert!:D

2011. jún. 1. 19:02
 6/7 nory0722 ***** válasza:
nyugodtan rárakhatod a nyakörvet,hogy szokja. A pórázt is ráteheted, bent az udvaron gyakorolj vele,ha nem megy,akkor csak hagyd rajta,had szokja. De én azt javaslom,vidd olyan helyre,ahol póráz nélkül sétáltathatod,mert ilyenkor a legfogékonyabbak arra,hogy megtanítsd,melletted menjen póráz nélkül is. Ilyenkor megtaníthatod a behívásra is. Míg nincs meg az oltás,kutyák közé ne vidd,csak a 3. oltás után 2 héttel,akkorra hat.
2011. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi kivittük mindegyik kiskutyánkat már ahogy hozzánk került (tehát 8 hetesen). csak addig volt rajtuk póráz, míg biztonságos helyre nem értünk, utána szabadon követtek minket (kiskutyák még nagyon szorosan követik a gazdájukat), hogy jobban tudjuk építeni a velük való kapcsolatot. hazafelé pedig megint a veszélyesebb szakaszokon póráz került rájuk.
2011. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!