Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megpuszilod-e a babád száját?

Megpuszilod-e a babád száját?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 09:55
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
57%
En is szajon szoktam puszilni babocomat.Es o olyankor a legboldogabb kisbaba, mindig jokedvre derul.:)Na meg en is hisz imadom:)Jo babazast mindenkinek
2009. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
58%
Kuki puszi??? Remélem, mások nem látják, nem értem, miért éppen ezt a testrészét választottad ki magadnak...én nem híresztelném a helyedben
2009. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
70%
Sziasztok.Én nem szoktam,és nem csak azért,mert nálunk nem szokás.Olvastam valahol,hogy nem is egészséges,mert a szájban rengeteg baktérium van és átkerül a baba szájába akaratlanul is.Van egy (azt hiszem)baktérium ami felnőtt lyukas(rossz) fogakban van,amit így átadhatsz és rossz lesznek a gyerek fogai,sőt lehet,hogy már szuvasan is jön ki.Fogorvos írta.
2009. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk kislányunk van és nem puszilom se a száját sem a punciját. És a párom se puszilja. Arcát kezét hasát combiját lába ujját szoktuk. Én bele szoktam puszilni a nyakába is mert tetszik ahogy össze húzza a nyakát. Ha fiúnk lesz neki sem fogom puszilni a kukiját. Inkább a páromét! :-D Már megint frontosak vagytok?! 3 napja ez megy!
2009. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
43%

Szia!Igen,meg.Természetes,hogy kifejezem az iránta érzett szeretetet és ha puszim éppen a száján landol,akkor sem érzem magam hülyének,meg aberráltnak..stb

OFF:

Szégyellje magát az az anyuka,aki itt osztogatta az észt a helyesírással kapcsolatban,undorító jellemed van!

2009. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
0%
ilyenkor örülök hogy nem vagyunk egyformák,ki sem bírnám hogy ne csókoljam számon a babámat vagy a kis punciát mikor imádnivaló,én megértem a kérdezőt,ő legalább szívből szereti a kisfiát!nem értem ezeket a mai kényes anyukákat,isten őrizz hogy ilyen legyek...
2009. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
0%
ja és nekem a SZERELMEM a lányom,elég szomorú ha egy anyának nem az a gyermeke!(előző író)
2009. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!