Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megpuszilod-e a babád száját?

Megpuszilod-e a babád száját?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 09:55
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
53%
nyilván azért, mert mindenki a hozzá hasonlóval barátkozik, nem?
2009. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam megpuszilni a száját, de néha előfordult, hogy pont abban a pillanatban oldalra fordította az arcát, és véletlenül a szájára adtam a puszit. De ez nagyon ritka.
2009. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
53%
A kérdezöt nem értem.nincs más dolga pl.a gyerekkel foglakozna ahelyett hogy ilyen hülye kérdéseket tesz fel!ez neki tényleg annyira fontos vagy nagyon unatkozik.De természetesen én adiok a szájára puszit .na és?
2009. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
80%

En adok a kisfiam szajara puszit, annyira imadom, hogy neha elkap a puszilaz, es szetpuszilom.

en mondjuk a kukijat meg nem pusziltam meg, de a szajacskajat sokszor, ki sem birnam:)

2009. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
84%

Sziasztok!

Nem puszilgatom a száját, de nem megfontolásból, egyszerűen ilyen vagyok, csak a páromat puszilom szájon...

Ami pedig a kuki-puszit illeti, szerintem semmivel nem jobb mint a száj-puszi. Bár egyiket sem ellenzem, mindenkinek szíve dolga, de erre is fellehetne tenni a kérdést: mégis meddig akarod puszilgatni a kukacát?

2009. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
37%
10:03igen kapok,ha talalkozunk a csaladommban barkivel,az elso a puszi.es en ugy vettem eszre,hogy magyarok is igy szokta koszonni egymasnak.a helyesirasra meg annyi,hogy nem vagyok magyar es nem tudok helyesen irni,csak beszelni,azt se perfektul.
2009. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
95%

Én igen. Egyébként szerintem, ha az arcát puszilod, onnan is bekeni a kis kezével a szájába a bacikat. De megértem azokat is, akik nem teszik. Ez olyasmi lehet, mint a bakapod-e a babád cumiját, ha a földre esik. Nos, azt meg én nem teszem. Anyucikák, ne veszekedjünk, ez csak egy kérdés volt. Vita helyett menjünk és pusziljuk meg a babánk nyakát, lábát, száját, vagy épp azt ami tetszik.

Mindanyiótoknak szép napot! :)))

2009. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
70%

10:09-es vagyok, nekem ez kicsit fura lenne (amit a kerdezo irt), hogy "kukipuszi", az termeszetes, hogy megfogjuk,hisz furdetjuk, pelenkazzuk, apoljuk, de eszembe sem jutott meg, hogy csokolgassam.

persze minden csaladban mas szokasok vannak, es en nem vagyok egy kiakados tipus, de nekem ez picit hat nem is tudom, furcsa...

2009. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
36%
10:07 hat jo nagy...vagy.te csak a barataimat ne rakd a szadra.vegre irtak olyanok is akik igen is adnak puszit a szajra.latod nem csak en meg a barataim.es en is azt mondom,semmivel se masabb kukira adni mint szajra.es a bacilokat elkapja maszas kozben,amikro a sajat kezeta szajaba teszi.
2009. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
22%

én nem sértettem meg a barátaidat, csak azt mondtam, hogy általában azonos érdeklődési körű emberek barátkoznak egymással. ha te ezt a barátaid sértésének vetted, akkor elgondolkodnék egy igen erős önelemzésen.

attól még szerintem nem vagyok rossz ember, hogy nem puszilom telibe a babám száját, és nem nyalogatom a cumiját, sőt, elárulom, nincs is cumija, minek neki egy pótszer. az egy dolog, hogy írni nem tudsz, de hogy sötét vagy, mint az éjszaka, az szerintem nem csak számomra egyértelmű. :-) amikor elkezdtem dolgozni évekkel ezelőtt az egyik internetszolgáltatónál, nem gondoltam volna, hogy ez a dolog odáig fog fajulni, hogy olyanok is beköttetik majd, akik egy egyszerű magyar mondatot képtelenek értelmezni. látod is, amit írsz amúgy? tudsz olvasni? vagy csak vaktában csapkodod a billentyűzetet? tényleg szájon puszil az apád? egészségetekre váljon. de nem kell lenézni azt, aki ezt nem érti. :) további szép napot!

2009. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!