Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megpuszilod a babád száját?

Megpuszilod a babád száját?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 09:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
hát elég gyakran
2009. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
En is megpuszilom neki neha mert olyan edes szaja van h szet kell zabalni :)Es te?
2009. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én nem fogom. 4 hét múlva fog megszületni, imádni fogom, mindenhova adni fogok neki puszit, de a szájára nem. Én ezt a konzervatív nézetet vallom, ami valószínűleg a neveltetésemből adódik. A családban nálunk egy szülő sem adott szájrapuszit a gyerekének, így tőlem is távol áll. A szájrapuszi az apukának jár. :)
2009. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Soha. A szájrapuszi a mi kultúránkban a férfi-női szerelem jele. Ha gyerekkorában csókolgatjuk, akkor később nem fogja tudni megkülönböztetni a különböző érzelmeket és jeleiket egymástól. Lelkileg nem egészséges a pszichológusok szerint sem.

A higiéniáról meg már nem is beszélve...

2009. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
En is szoktam puszilni a szajat mert imadom es lehet fura,de meg a leheletet is imadom szagolni.:)
2009. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

én is szoktam puszilgatni a kis száját.

anno mindegyikünknek puszilta anyu a szánkat és semmi bajunk nem lett,és meg tudtuk különböztetni a szerelmes puszit amit apunak adott attól amit mi kaptunk.

2009. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én nem, az apja néha megpuszilja.
2009. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Én is puszilgatom a száját! Olyan édes, zabálni való!:-)

A 9:44-esnek üzenem, hogy Én is így voltam vele addig, míg meg nem született! SőT! Korábban elítéltem azokat a szülőket, akiket láttam, hogy szájon puszilják a gyereküket. De mikor megszületett a kisfiam minden megváltozott! Nem az első naptól, de ahogy teltek a napok, egyre erősödött a kötődés hozzá már nem bírtam, hogy meg ne pusziljam!

Szóval most így gondolod, de lehet hogy benned is meg fog változni:-) Majd kiderül!

2009. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

volt már rá példa :), de nem csókolgatom állandóan a száját


szerintem nem igazán ezen múlik, hogy a későbbiekben meg tudja-e különböztetni a szerelmes csókot a pusziktól...

2009. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Igen, volt 1x 2x hogy adtam puszit a szájára, ha nagyobb lesz viszont nem fogok, hogy ne azt tanulja meg hogy mindenkivel szájon kell puszilkodni.
2009. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!