Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megpuszilod a babád száját?

Megpuszilod a babád száját?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 09:34
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Én is megpuszilom,annyira édes a picike szája.
2009. okt. 24. 10:17
 12/28 anonim ***** válasza:
Én soha egyik gyerekem száját sem puszilom meg, két okból: 1. Ahogy már mások is írták, ez a férfi-női szerelem velejárója, és így a gyereknek mást jelentene, mint kéne. 2. A gyerekek szájának flórája teljesen másképp működik, ezért nem jó a száját puszilgatni vagy a cumiját lenyalni. Persze aki akarja, hadd puszilgassa, számomra visszataszító!
2009. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Édes nagyon a pici szája is, DE SOHA nem puszilom meg, mert a mi szánkban rengeteg a baktérium, a fogaink sem maiak és nem tartom túl higénikusnak. Sőt még a kezét sem puszilom meg, mert folyton a szájába teszi.
2009. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
én sem fogom. Előttem már leírták, miért
2009. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem higiénikus?

Akkor már meg se fogjuk,a kezünkön is sok baktérium van,amit javarészt szappannal sem lehet lemosni.A szánkban lévő baktériumok pedig nem veszélyesek.Az anyatejben pedig erjedő baktériumok vannak....akkor már azt se adjuk?

Sok mindenre rá lehet fogni,de arra ne már,hogy nem higiénikus.

2009. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem és eszembe sem jutott. A férjem sem csókolja szájon.
2009. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én igen :)) Korábban nem gondoltam volna, és amikor ilyet láttam furcsáltam, mert úgy gondoltam ez a párkapcsolatok sajátja. De aztán megszületett és nem bírtam ki, mindig puszilgatom a száját is.
2009. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én is megpuszilom és én sem gondoltam rá mielőtt megszületett.
2009. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nagyon édes a lányom szája, de csak akkor puszilom, meg, ha belefordul a pusziba, direkt nem.

Számomra ez a szerelem jele és nem tartom egészségesnek, hogy szájon csókolgassam a lányom. Az apja sem teszi.

Mindenkinek a maga gusztusa szerint, mi nem tesszük.

2009. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Soha, és br nagyon le fogtok pontozni, én nézni se bírom. Nekem undorító.vElképzelem, hogy felnő és jön a barátnője/pasija és anya/apa is és a párja is szájrapuszi. Borsózik a hátam. Én szülés előtt közöltem a férjemmel, hogy ez nálam válóok, szerencsére ő is ugyanúgy undorodik ettől, mint én.
2009. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!