Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megpuszilod a babád száját?

Megpuszilod a babád száját?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 09:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én megpuszilom. Nem csókolom, puszilom! Tehát nem nyalogatom! Én nem hiszem hogy világraszóló lelki problémát fogok vele okozni, óvónőként még sosem találkoztam olyan gyerekkel, akinek ebből bármilyen problémája lenne. Igenis meg tudják különböztetni a szerelmes puszitól.
2009. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Szerintem ha most puszilgatom,az nem azt jelenti hogy egész életében a száját fogom puszilgatni,csak amíg kicsi.

Később én se tenném.

2009. okt. 24. 13:19
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak ha véletlenül "belefordul". Ahogy előttem írták.

Nálunk nem szokás, de nem undorít, csak nem szoktunk.

2009. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
57%
kedves előttem szólók,aki a szájára ad puszit a babájának az nem csókolózik vele nem csurgatja a szájába a nyálát nem dugdossa át a nyelvét stb.....SIMA KIS PUSZI.persze én is adok puszit a babám szájára 20évesen már nem fogja igényelni ugyhogy ha jönnek a csajok akkor nem igy fog kinézni:szia apa puff egy smaci szia anya puff egy smaci szia hugi/öcsi még egy smaci ja ez a barátnőm mosmár akkor neki is egy.
2009. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
47%

Kedves utolsó válaszoló.Jó vicc, hogy 20 évesen már nem fogja igényelni. Most szólt, hogy a számra kérek puszit?!

Nem értelek. Na mindegy, szerintem gáz és kész. Amúgy számomra nem csak a smárolás, hanem a szájra puszi is egy férfi-nő kapcsolat sajátja. Inkább befejezem, mert az ilyen baromságokon mindig felhúzom magam.

2009. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
2x-3x előfordult.Ha 3 éves lesz már nem adok neki,ne tanulja el,hogy mindenkinek jár.:D
2009. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

apám kiskora ota szajonpuszilgatja, most 6,5 éves és nekemis szokott adni mindig szajra :D nagyon szereti: ) érdekes, kisfiu amugy:) én 16vagyok:) amugy jo, olyan kis puha a szaja:P

16/f :)

2010. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ha lenne, nem puszilgatnám. Engem nem így neveltek, se a muter, se a fater nem adott a számra puszit, mert ők is a férfi-nő szerelem sajátosságának tekintik. Tehát náluk ez már csók, ahogy nálam is. Velem egyszer előfordult, hogy a dédimamámnak véletlenül félig a szájára adtam a puszit, de kissé undorítónak találtam.

Természetesen nem azt mondom, hogy a szülő-gyerek szájrapuszi csókolózásnak számít, csak azt, hogy ez nem természetes - szerintem.

Na jó, én is befejezem, mert ilyeneken rohadtul fel tudom idegesíteni magamat...

2010. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!