Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megpuszilod-e a babád száját?

Megpuszilod-e a babád száját?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 09:55
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
60%
Apja is negpuszilja a száját meg én is. Sosem volt beteg. Jó cuppanósat! Ez nem smaci, csók, ez olyan, mikor arcára, orrára, fülevégére, buksijára, lábujja körmére nyomok egy jókora pusszantást! Nekem a nemi szervének a puszilása sokkal bizarrabb, mint hogy lenyomok egy puszit a cseresznye csöpp kis szájára!:) pussssszzzzz
2009. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
79%
NEM
2009. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
25%

Én adok a szájára puszit!Egyáltalán nem lesz semmi baja.Ez kb olyan, hogyha leesik a cumi a földre és nincs lehetőséged lemosni csak bekapod és úgy adod vissza a gyereknek.

Viszont ha fiam lenne eszem ágában sem lenne a kukacát puszilgatni.És ha nagyobb lesz a baba?pfff neeem....

2009. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
65%
Én sem adok puszit a szájára. Nem tudom, nekem ez fura lenne. Amerikai filmekben szoktam olyat látni, hogy pl. egy felnőtt nő az apja szájára ad puszit. Tényleg jogos a kérdés, hogy akkor meddig fogod a száját puszilgatni. A gyerek hozzászokik, ezt tartja majd természetesnek, az oviban, meg a suliban pedig kellemetlensége lehet belőle, ha így közeledik a többi gyerekhez. A kuki-puszit meg inkább nem kommentálnám.
2009. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
75%

Egészen a 19.századig szokás volt a szájrapuszi a szülő-gyermek közt.Ez csak egy puszi,nem csók...de hát ,nem szólok már semmit mert olanokon fennakadnak a kismamák,hogy csak lesek.

A kukipuszi az a bizarr,fojjjj,szájra nem de brokira igen?Még peluson és ruhán keresztül sem:/Jesszus..Nah nem szólok semmit,úgyis megint a lepontozás vár rám...

2009. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%
10:23 az,hogy egy h...e raszista vagy abban biztos vagyok.hogy meg sotet,es anyanak vallod magad,erre fogod tanitani a gyereked mi.na szuper.szegyeld magad...
2009. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
16%

10:33-as, mondtam, akkor írj, ha megtanultál írni! :-)

tudod egyáltalán, hogy mit jelent a rasszizmus szó? szerintem nézd meg a Tőled Idegen Szavak Szótárában.

2009. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
76%

Nem. A férjem száját szoktam inkább.

A kukipuszi egyáltalán nem édibédi, inkább aberrált...

2009. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
34%
Tőled Idegen Szavak Szótára...Wehehe..ez jó:DDD
2009. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
39%

10:33 Igen én is itt olvasgatom már pár perce hogy hogy jön ide a rasszizmus??

Szerintem ha "idegen"szavakat akarsz használni nézz utánna mit is jelent,mert nem nagyon vág ide:):)

hihetettlen milyen szánalmas és buta emberek próbálják meg a másikat kioktatni.

És ezt most ne vedd kioktatásnak:D

2009. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!