Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megpuszilod-e a babád száját?

Megpuszilod-e a babád száját?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 09:55
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
14%
10:37te is bele nezhetnel a szotarba;)es ne okoskodjal mar.
2009. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
35%
nálam a kukipuszi kiverte a biztosítékot, főleg azért mert nem először olvasom itt. a váasz pedig:néha véletlenül becsúszik, ha odafordul, amúgy nem.
2009. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
16%
10:47-es, most csak ennyire futotta? annyira szarul írsz, hogyha nem írod oda, hogy te vagy, akkor is le lehet vágni. hagylak is a francba, nincs nekem erre időm.
2009. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
43%
szerintem meg mind pocsék anyák vagytok,mert képesek vagytok ezen rágódni vezsekedni,rasszista gondolatokat egymásnak mondani,szívni egymás vérét,ahelyett,hogy a gyerekeitekkel foglalkoznátok.örülök,hogy egyikőtök sem az anyám:'(
2009. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 bobocka ***** válasza:
68%

Sziasztok.Sajnos szomorúan olvasom, hogy itt egyes anyukák az helyett, hogy a kérdésre válaszolnának, ha már egyszer megnyitották, egymást szapulják, hogy ki - hogy - mit ír. Azt hittem ez az oldal nem erre van, de lehet, hogy tévedtem.

Én nem, de a párom megpuszilja kisfiunk száját, nem látok ebben rosszat, mindenki maga tudja mit csinál:)

Szép napot

2009. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
67%
10:50majd ha te is kulfoldi lesszel,es csak egy par eve fogsz tanulni mas nyelven akkor megertesz miert nem irok jol.es eleg szomoru,hogy egy ilyen buta vita lett az egeszbol.nem is a helyesirasrol van itt szo,ezt csak te huztad ki,mert nem tetszett a valaszom.ugy latszik nincs mas dolgod mint mast helyesirasat figyelni.
2009. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
50%

Semmi esetre sem! Sem a száját, sem a nemiszervét! Én sem örültem volna, ha megtudom, hogy anyósom annak idején ezt csinálta.

Emlékszem, hogy még kislány koromban egyszer láttam egy ilyen jelenetet, hogy egy bébit szájon csókolt valami matróna... Napokig ez járt a fejemben és a hideg rázott.

Szerintem ez abnormális dolog.

2009. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
57%
Bár nekem még nincs gyerekem, de jó a kérdés... már én is sokat gondolkodtam ezen, hogy nálam belefér-e majdan a babám szájrapuszilása. egyelőre idegenkedek a gondolattól, de nagyon könnyen megeshet, hogy ha gyerekem lesz, ez 180 fokos fordulatot vesz, és én is bőszen puszilgatom a gyerekem száját. nálunk a rokoni körben több gyerek is van (nemcsak kisbabák) akiket szájon puszilnak a szüleik sőt a nagymamák is. mindig furcsa volt ezt látnom, de ugyanakkor valahol természetes, hiszen az anyukák (igenis!!) szinte szerelemmel szeretik a gyermeküket.
2009. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
62%
Én születése óta szájon puszilom.Nem bírom megállni hogy azt a gyönyörű vastag műlnás száját ne pusziljam meg.De amúgy mindenkinek a maga dolga hogy meg puszilja e a száját vagy nem.Nem hiszem hogy ez annyira nagy dolog lenne.És azt se hiszem hogy el kapna valamit tőle,hiszen akkor 1000 más dologra is rá lehetne fogni hogy elkap tőle,ezt azt.Ez nem aberált dolog mivel kisbab még.Eggyenlőre az se aberált hogy a cicim bekapja hiszen abból táplálkozik,05 év múlva viszont már aberált dolog lenne.Kis babáknál ez se nem aberáltság se nem perverzió. Az anyja vagyok,és szültem belőlem táplálkozik,az legyen a legnagyobb "undor" hogy adok a kis pihe puha szájára egy puszit.
2009. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
88%
11:21-es vagyok.05 év helyett 15 évet akartam írni.És nem műlnás hanem málnás szája :)
2009. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!