Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babáját is megviselik a...

Más babáját is megviselik a frontok?

Figyelt kérdés

Iszonyú nyűgös ma a 2 hetes kislányom. A fronttól lehet?

Pocija nem fáj, eszik rendesen, csak nem igazán tud elaludni...


2009. máj. 27. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon,amikor jön az időváltozás,meleg vagy szeles esős idő,akkor mindig,pedig 10 hós,2 hetes babánál pedig gondolom méginkább.
2009. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, szörnyen! Az én kisfiam 4 hónapos és ha fúj a szél,akkor iszonyú nyűgös tud lenni! Semmi nem jó neki, sírdogál, semmi nem köti lel...

Kitartás! :)

2009. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy sajnálom szegénykét... Piciket alszik, aztán egyből sírni kezd, nem jó neki sehogy. Felborult mára a rendszer, eddig szépen 3 óránként cicizett, most kénytelen vagyok cicire tenni, mert csak az nyugtatja meg szegénykémet...

Nem tudom, hogy segíthetnék neki.

2009. máj. 27. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobbat teszed.ott vagy vele.biztonságot adsz neki.
2009. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én 3 és fél hós babám is alig aludt ma valamit, pedig majd' leragadtak a szemei, de 20 perc után felsírt.


Ma egész nap rajtam lógott.

Ilyenkor tudom, hogy 100%-ig anyuka kell, hogy legyek, és hagyhatom a háztartást, és a főzést a fenébe! :-)

2009. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!