Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Nagyobbacska" babátokat is...

"Nagyobbacska" babátokat is megviselik a frontok?

Figyelt kérdés
Az Én kisfiamon már egész pici korában éreztük ha időjárás változás lesz.Előre tudtuk,h nagy havazás lesz stb...Ma is láttam rajta,h rossz idő jön.Most is elég rosszul alszik (amúgy jó alvókája van),sírdogál,forgolódik.Ő ilyen és ennyi vagy fog ez változni?Most8 hónapos.
2010. aug. 3. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
édesanyám szerint frontérzékeny baba voltam. most is érzem, ha változik az időjárás, vagy egyszerűen telihold van. nehezen alszom, nyűgös vagyok és hajlamos a migrénre. megtanultam kezelni, de annyi a praktikuma, h sosem kell hiába esernyőt vinnem:)
2010. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) Szóval ne várjam,hogy majd biztos "kinövi".
2010. aug. 3. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

De meg am! 3 eves kisfiu, szerintem nem növi ki, bar csillapodott neki sokat. Most csak nyüglödik egesz nap, ha meleg jön, ha hideg akkor meg egesz nap aludna. Söt nekünk a telihold is bezavar. Ö akkor született es azota is minden honapban az a 3 nap iszonyatos :( Hisztis nem eszik, semmi nem jo.

De persze ez nem minden esetben van igy, bizni kell, hatha.

2010. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!