Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobbacska babátok hogy...

Nagyobbacska babátok hogy jelzi ha álmos és aludni szeretne?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1,5 éves. Azon kívül, hogy ugye nyűgös és dörgöli a szemét, elkezd nyammogni(cicit jelenti), mutogat a szoba fele, de közben már húz befele. Becsukja a szobaajtót, és mászik fel a ágyra. Cicizik kicsit, és elalszik. Addig bent vagyok vele, amint rendesen alszik beteszem az ágyába. Imádom, kis okos:)
2010. okt. 2. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18 hónapos,fiú.Simogatja a buksiját és mondogatja csicsi,mutat rá az ágyára.
2010. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
első vagyok az kimaradt,hogy beteszem az ágyába,kijövök és ő elalszik.
2010. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Másfél éves kisfiú, elkezd egyre türelmetlenebb lenni, szopni a bal hüvelykujját, és bújik. Ha nem túl álmos, először mutogat a könyvekre, hogy meséljek :) Az ágy felé sosem mutogat. Ilyenkor meg szoktam kérezni, hogy megyünk-e szunyókálni, és mosolyog, hogy igen :) Egyedül alszik el.
2010. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hozzám jön, fogja a fülem, piszkàlja, rámborul, vagy lefekszik az ágyra, a fejèt a párnára teszi, és mondja hogy annnya annnnya, hogy feküdjek mellé, és had fogja a fülem, azon alszik el:)

velem alszik, vagyis a férjem és jöttem, akkor mind a kettőnk fülét fogja egyszerre:D

2010. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó babája édes lehet:)
2010. okt. 2. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én fiam sosem álmos. Eddig sohasem mutatta, hogy álmos. Mégcsak nem is nyűgös.

Volt, hogy a délutáni alvása is kimaradt, mégsem volt álmos. Altatása közel 1 óráig tart.

21 hónapos

:(((((

2010. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14 hós kisfiam nagyon bújós lesz. A homlokát szokta hozzám érinteni és morzsolja a saját fülét. Olyankor megkérdezem, hogy álmos vagy, menjünk aludni? Ő meg nagyokat bólogat és megy az ajtóhoz, hogy szeretne felmenni. Fent meg még teker egy kicsit jobbra-balra, de 1-2 perc után odajön, lefekszik és hozzám bújik. Van, hogy még fordul jobbra-balra vagy megsimogat, vagy elkapja a fejemet és össze dugjuk a a homlokunkat. Aztán hamar szundi.
2010. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ált. nyűgi lesz, dörzsöli orrát, szemét, fejét vállára hajtja, és mondja, hogy ci (cici). húz a szoba felé. 20 hónapos.
2010. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18hónapos kislányom lefekszik és elkezdi mondogatni"csicsi,szopi,csicsi,szopi".
2010. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22 hónapos, ha álmos, akkor fogja az alvóelefántját és szopja az ujját. Nappal odamegy a székhez, odahúz engem, kéri, hogy vegyem fel (ilyenkor az ölemben altatom), szól hogy csicsi, kb 2 perc alatt elalszik, aztán beviszem az ágyra. Este vacsitej után fogja az elefántját, fogja a kezemet, fogja apukája kezét, ránk szól, hogy csocsolni (magyarul kapcsoljuk ki a tévét és le a lámpát) behúz minket a szobába. Melléfekszünk mindketten, szintén kb 2 perc alatt elalszik, aztán kijövünk.
2010. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!