Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek a frontok tényleg ennyire...

Ezek a frontok tényleg ennyire megzavarják egy baba napját vagy más bajt keressek 7 hetes kisfiamnál?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdődött, éjjel nem volt baj és ma szinte egész nap kicsit nyűgös, nehezen alszik el és akkor is nyugtalan... Tényleg ilyen jó barométerek a babák??
2008. aug. 29. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
bizony! nagyon megérzik az időjárást. ugyhoy ne agódj
2008. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A babák nagyon- nagyon közel állnak a természethez. Közelebb, mint a felnőttek,ezért sokkal frontérzékenyebbek is. A pocakunkban szinte ugyanazt a hőmérsékletet és fényeket érezték kilenc hónapon keresztül. ahhoz voltak szokva. Ha viszontagságos az idő,nehezebben szokják meg, mint a felnőttek.

Minden jót! (három és fél hónapos baba anyukája)

2008. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 8 hónapos és 4 hónapos koráig előre tudtuk, ha másnap időjárás változás volt... :-)) Én sem hittem, de NAGYON megérzik.
2008. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!