Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen frontok voltak az...

Milyen frontok voltak az utóbbi napokban?

Figyelt kérdés
A 6 hetes babám napok óta nagyon nyűgös rosszul alszik, mindig felsír, ma viszont még csak aludt, tudom hogy ma hidegfront van, érdekelne az utóbbi napokban milyen volt, hátha ez volt a baja.
2009. márc. 18. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt itt minden... itt van 2 link, én ezeket használom: [link] és [link]
2009. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én egy hete már semmin sem lepődök meg. egyik nap egész nap aludna, utána nap nem akar aludni, és éjszaka is óránként fent van. tegnap egész nap hisztis volt, nem evett, nem ivott szinte egész nap. ma már normálisabban evett, de egyfolytában álmos. egy órát volt fent, és már dörzsölte megint a szemét. Kitartás, talán megjön a tavasz jövő héten, aztán megszűnnek ezek a nyűgök náluk!
2009. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Húúúú. Nekem már a hajam égnek áll. A 10 hónapos lányom egyfolytában nyöszög, sír semmi nem jó neki, éjjelek is katasztrófák. Nálunk fél órája még hóvihar volt, most meg hétágra süt a nap. Én sem csodálkozom már semmin.

Kitartás

2009. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!