Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek azok a pelenkák,...

Milyenek azok a pelenkák, amiket a pelenkaházakban, pelenkaboltokban lehet venni?

Figyelt kérdés
Használ valaki ilyen? Érdemes velük próbálkozni?
2009. máj. 26. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egysze vettem valami olcsóbb fajta pelenkát, de alig vártam, hogy elfogyjon. Csak nappalra mertem a kislányomra adni, mert minden kifolyt belőle. Biztosan ott is vannak jó minőségű pelusok, de én pont ilyet fogtam ki. Pech.. :((
2009. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én használom azt is, nekünk jók. Nem sok különbséget vettem észre a márkás pelusok és a diszkontosok közt, esetleg az árukban.

Ezek is jó minőségűek, esetleg csak esztétikai hibásak(gyűröttek).

Egyszóval én meg vagyok elégedve velük!

2009. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

mi elhasználtunk vagy 300-400 db Moltex pelust az első időkben (korababa és újszülött méretből).

az volt vele a gondom hogy hátul nem volt gumis, így előfordultak balesetek (kb heti 2-3x).

aztán 1-es és 2-es mérettől már huggiest használtunk, mert az hátul és a tépőzárnál is gumis volt.

3-as mérettől a lila tesco-s pelust használjuk, ami árban jobb, mint a pelenkafutáros pelusok, és nekünk a minősége is nagyon megfelel (szintén gumis hátul+tépőzárnál)

2009. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább a lila Tescost ajánlom. Szuper és k.b. 35 Ft-ra jön ki darabja.
2009. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2009. máj. 26. 19:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!