Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipőt milyet és mikortól?

Első cipőt milyet és mikortól?

Figyelt kérdés

10 hónapos a fiam,még csak feláll és kanapé,asztal,szekrény mellett lépeget.Inkább mászik még.

Mikortól érdemes neki kiscipőt(bőr)húzni a lábára?Melyik a legjobb(tudom,ahány ember annyi vélemény),de én a legjobbat keresem?!


2012. jan. 6. 16:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Clarks márkájú kiscipőkről mi a véleményetek?
2012. jan. 6. 16:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Cipőt onnantól kell ráadni amikor (idézek egy ortopéd orvost)"végigszalad a szobán",az első pár lépéshez még nem kell.Hogy milyet?Megoszlanak a vélemények.Mi elvittük ortopédiára amikor kezdett lépegetni,és kikértük a doktor úr véleményét.Benne bízunk,"utána"megyünk.Ő több márkát javasolt,mi a Siestát választottuk első cipőnek,de azóta volt Clarks,Nike,márkátlan...Az első a fontos,azt mondják.
2012. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kemény talpú, bokatartós cipőt akkor, amikor már jár. Nem lépeget, jár. A gyógytornászunk mondta. És akkor is ugyanannyit legyen mezítláb egy nap, mint cipőben (mármint bent).

De bőr talpút szerintem adhatsz rá, a lányomnak is van, ő is 10 hónapos. Mondjuk ő többet járkál, mint mászik, és sok helyen járólap van nálunk. A zoknit meg mindig elhagyja. :)

Kaptunk karácsonykor tesóméktól Adidas kiscipőt. Bőr talpú, inkább mamusz jellegű. Nagyon jó, nem veszi le, és nem fázik benne a lába. Ilyen:


[link]


[link]

2012. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Tudom még ráérek vele,nem is holnap gondoltam,hogy a lábára húzom.De szeretek előre tájékozódni. :)

Ez az Adidas nagyon kis édes,eddig csak zoknizott,de egyre többet áll fel és lépeget,a zokni nálunk is elmarad néha,ez köztes megoldásnak jólenne.

2012. jan. 6. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!