Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elkezdett állni, a babám,...

Edus83 kérdése:

Ha elkezdett állni, a babám, és állandóan mászik, áll, akkor már most kellene kis cipőt vennem itthonra is? Ha igen milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én itthonra nem vettem cipőt, állítólag jobb, ha eleinte még mezítláb vannak.

Szerintem ha még csak álldogál, végképp nincs szükség cipőre. Ha már lépeget, akkor talán van értelme.

2010. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is azt tanácsolta mindenki,akivel ezügyben beszéltem,hogy nem kell.

Azért,hogy ne fázzon a talpa a kisfiamnak,én vastag,csúszásgátlós zoknit szereztem be,illetve mamuszt.

Azóta is (hamarosan 2 éves lesz) csak odakintre adok rá cipőt,a házban zokniban,harisnyában van.

2010. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is a csúszásgátlós zokni vált be. Ahogy ráadtam bentre cipőt, még csak fel sem akart állni benne, szedte le a lábáról, és csak mászott benne, járni nem akart. Pedig pille könnyű, nagyon puha talpú cipő volt, de nem bírta. Szerintem is jobb a zokni.
2010. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányom már szaladgál, de itthon csakis zokni van rajta.

Soha nem fázott fel.

A lábizmok úgy erősödnek, ha többet van mezítláb.

Utánanéztem, amikor elkezdett ácsorogni.

2010. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SZia! egyet értek az előttem szolokkal, de még hozzátenném hogy ha úgy érzed hideg a kő adjál rá nyugodtan mamuszt.
2010. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!