Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék 11hónapos babámnak...

Hol tudnék 11hónapos babámnak cipőt venni és milyet?

Figyelt kérdés
még magátol nem tud menni de bútorok mellett megy és sokat áll. nektek melyik vált be? ha linkelnétek be azt megköszönném.
2011. febr. 11. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk nagyon bejött

2011. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bőr vagy szilikon talpú zokniszerű mamusz. Esetleg tiszta bőr, ilyen: [link]


Az elsőket be tudod szerezni Deichmanban, Brendonban, az másodikat a honlap szerint vagy szokott lenni néha az Aldiban.


Én nem adnék rá keményebb talpút, hadd érezze a is lábával, hogy min jár.

2011. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rendes cipőt szerintem se adj még rá.A puha talpút meg vigyázz hol veszed,a CundA épp most hívta vissza őket,mert mérgezőek.

Miért is ne,már cipőt sem lehet venni anélkül,hogy ne legyen mnérgező...

2011. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, a lányom is 11 hónapos. Én a lakásban csak zoknit adok rá. Anyukáméknál hűvösebb van, ott még ráadok + egy bőrtalpú zoknit(h&m-ben is van olyan). Az utcára pedig elefanten flex-es free, bokafogós cipőt adok rá (ő már jár), ez kívül-belül bőr.

Ilyesmi: [link]

2011. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!20:21-hol vetted a cipőt és mennyiért? én is zoknit adok rá de nálunk parketta van és nagyon csúszik hiába adok rá tapadós zoknit. már nem egyszer esett el emiatt,ezért gondoltam a cipőre.szerintem már próbálkozna a menéssel,ha biztonságba érezné magát.
2011. febr. 12. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, én elefantent a deichmannban vettem, szerintem máshol nem is lehet kapni. Vagy esetleg használtan is tudsz venni teszvesz, vatera, ebben a korban még nem tapossák szét a gyerekek, szinte újonnan adják tovább és mégsem 8000ft. Amúgy én utolsó párat hoztam el, emiatt le volt árazva az üzletben 50%, így volt 3500ft. Ezt ki kell fogni :)
2011. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, ha otthonra akarod neki, akkor nem zártat vegyél, vagy tényleg valami bőrtutyit válassz.
2011. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!