Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kaját adhatok a babámna...

Mennyi kaját adhatok a babámnak 11hónapos? Olyan sokat eszik a másé is? Normális ez?

Figyelt kérdés

Van hogy reggel 6körül szopi majd kilenc körül és velem képes reggelizni. És lazán megeszik egy fél karé kenyeret jó nagy szeletnek a felét, DE volt hogy megevett délután egy egész karét. Félek hogy kövér duci gyerek lesz. Hogy előzzem meg. Én is és a férjem is nagyon szeret enni, és tudom hogy kicsi koromban határt szabtak a kajálásaimnak és azért nem lettem végül duci de iskolás koromig szinte kövér kategóriába sorolnám magam.

Este két cici után még megeszik egy adag tejpépet. 200g.

Valamint ebédkor is megeszik egy egész csirkecombot.


2009. máj. 20. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 10 hós, még 9 kg sincs, PEDIG egy étkezésre megeszik két egész szelet kenyeret, egy joghurtot és egy barackot. Most meg rakott krumplit ebédelt. Remélem megnyugtat.
2009. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az én babám 10,2kg és 74cm.
2009. máj. 20. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:

elképedve olvasom, amit írsz. az én lányom 9 hónapos, de nekem meg pont az ellenkezője a bajom, alig eszik, és csak pépeset, mert természetesen anyatejet.

bocs a kitérőért.

2009. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert = meg
2009. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mindig akar enni velünk és természetesen az kellene neki amit én eszek legyen az leves vagy hús mindegy neki... pedig alig van még "normális" foga, azzal a 4-5 kis foggal nem sokat rág mégis csipkedem neki a husit kb 2cmes hosszú darabokat lazán eszik.
2009. máj. 20. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam most lesz 11 hónapos, 10kg és 75 cm. Szinte ugyanez: 6 körül szopi, 9 körül velem reggelizik, 1 kisebb szelet kenyeret eszik meg. Délben-1 körül már kéri az ebédet!

Ennek ellenére az utóbbi 2 hónapban mindössze 200-200g-t hízott...Nagyon mozgékony:)

2009. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is olyan mint az utolsó válaszolójé. 5-6 körül szopi, 8-9 reggeli velem (párizsis kenyér), 1 kor ebéd, és utána is eszik még rendesen. És most is csak 290 g-ot hízott....
2009. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ő is mozgékony. 9 és fél hósan már egyedül ment. Most 10 hós.
2009. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!