Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdjek hozzá a fülbeva...

Hogyan kezdjek hozzá a fülbevalós dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Most leszünk a napokban 3hósak és sokan azt javasolták hogy most tetessem be neki a fülbevalót.Nem tudom hová kell menni,ki lövi át a fülét stb..

Kislányos anyukák történeteit,segítségét várom.

Köszönöm


2009. máj. 21. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét lányomnál kozmetikus lőtte be a fülbevalót, az egyik 6 hónapos, a másik egy éves volt. Ott adnak gyógyfülbevalót, pár hét múlva tettem át a saját arany fülbevalót.
2009. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors információt.

További szép napot.

2009. máj. 21. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 10 hetes volt, mikor kozmetikus lötte be neki a fülbevalót. Mire hazaértünk már nem is emlékezett rá, hogy sírt pár percet:)

Nagyon örülök neki, hogy megcsináltattam:)

2009. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányomét a védönő lötte ki.2500.-ft és a fülbevalót is ő adta.
2009. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Remélem az én pici lánykám sem fog sokáig sírni. Szerintem én rosszabbul fogom viselni mint Ő.. :(
2009. máj. 21. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:
En elmentem kozmetikushoz,o lotte at.Pillanatok alatt megvolt.Csak a csattanas miatt ijedt meg.Ha egy kis vattaval bedugjak a fulet,az tompit rajta.Nem gyulladt be,minden nap megforgatam neki,nem kellett semmivel sem mosogatni.6 het utan kicsereltuk a normalisra.
2009. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!