Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez baj lehet? Fülbevalós kérdés?

Ez baj lehet? Fülbevalós kérdés?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 hete kapott fülbevalót.Pár napja bepirosodott egy picit körülötte a bőr.Alkoholozom és forgatom,ahogy mondták.
2011. jún. 9. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Már arany van benne, vagy amit a kozmetikus belelőtt? Ha arany, akkor szerintem cseréld vissza pár hétre az orvosi fémre, ha pedig az van még benne, akkor forgasd rendszeresen, és biztosan nem lesz utána gond vele.
2011. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még az orvosi fém van benne.
2011. jún. 9. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Alkohol????Nekem Tetrán vagy Bepanten+ kellett kennem rá.Nem lehet hogy az alkohol erős?
2011. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt mondta a kozmetikus.Alkohollal kenegessem naponta egyszer és forgassam naponta párszor.Rosszul csinálom?
2011. jún. 9. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a védőnő mondta aki kilőtte a fülét, hogy ha valami gond lenne,Tetran kenőcsöt használjunk.Vékonyan be kell kenni a fülbevaló előtti és mögötti részt,és helyrehozza.Egyszer szükség is volt rá, amikor kicseréltük aranyra, ami nehezen ment át, és picit bepirosodott.2 napig kenegettem, utána begyógyult.Recept nélkül kapható.Az alkohol szerintem is erős!Lehet, hogy fertőtlenít, de nem gyógyít.
2011. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél rá krémet.Nekem a kozmetikus mondta.Második voltam
2011. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia!Nekünk is pont 1 hetes a fülbevaló,szintén picit mintha sebes lenne a füle..én is alkohollal kenem,és forgatom!
2011. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!