Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor a PC7, ill. háromsz...

Most akkor a PC7, ill. háromszögben 7. -es cumisüvegeket nem szabad használni?

Figyelt kérdés
Itt olvastam,és nekünk 5.-ből négy üveg ilyen/tápszeresek vagyunk/.Ezt most mérgező,vagy mi is a gond vele?Szóval vegyek inkább másikakat?
2009. máj. 21. 10:33
 1/5 A kérdező kommentje:
"Sok polikarbonát mûanyag cumisüveget Bisphenol-A-val kezelnek, s ezekbôl a vegyszer a csecsemôk szervezetébe kerülhet. Ismertetôjele a cumisüveg csomagolásán: PC7 vagy egy 7-es az “újrahasznosítási” háromszögben."
2009. máj. 21. 10:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,pontosan ahogyan írtad!
2009. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most éppen ez a legújabb kutatás, amit amerikai kutatók csináltak.. nem tudom, hogy mi a helyzet, de tegnap óta ezt harsogja tv-rádió. Itt a cikk róla : [link]

Egyébként mindig vannak ilyen dolgok, amiket időről-időre felkap a média és ijesztgeti az anyukákat. Ha elolvasod a cikket végig, kiderül, hogy szinte minden tartalmaz körülöttünk valami veszélyes, akár rákkeltő anyagot..tehát kerülendő lenne. Na, de kérdem én, hogyan? Persze a cumisüveget ki lehet cserélni. Szerencsére mi nem használtunk eddig se és már nem hiszem, hogy túl gyakran kellene.

2009. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol lehet megtalálni ezt a jelet? PC7
2009. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A müanyagrészben belenyomva.valamelyiknek az alján,vagy oldalt,lenn
2009. máj. 21. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!