Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamik! Milyen színűre...

Kismamik! Milyen színűre festitek majd a gyerekszobát?

Figyelt kérdés
Azt mondták, kislány lesz de nem akarom rózsaszínűre festeni a szobát. Olyan színt keresnék ami fiúnak és kislánynak is jó ha esetleg mégse kislány lakik a pocakomban.23 ketes kismama.
2009. máj. 21. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk már megszületett a trónörökös,egyelőre közös szobában alszunk.A mi szobánkban vegyesen tégla- és bézs színű,vidám.Na de nem is ez a lényeg...:)

Kisfiam szobáját szeretném fehéren hagyni és majd magam festek rá rajzfilmfigurákat.

Választhatod a citrom- ill. narancssárgát,friss kivizöldet szerintem ezek uniszex színek!

2009. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ilyesmi színekre gondoltam.Sajnos nem tudok rajzfilm figurákat festeni pedig jó lenne.Gondoltam még színes mesefigurás tapétára a pelenkázó és a kiságy mellé.Nem találtam még olyan tapétát ami jó lenne.M ár láttam kislányos dekorcsíkot még azt tudnám elképzelni a kiságy és a pelenkázó köré.
2009. máj. 21. 07:56
 3/13 anonim ***** válasza:

ismét én vagyok

Lehet kapni mindenféle öntapadós figurát,nagyon aranyosak!Nálunk is van csillag,kisvonat,holdacska de biztosan ezer féle variációban találsz!Ezeket olyan szívesen nézegetik a kicsik...!

2009. máj. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni ilyen figurákat?Tudsz valami helyet?
2009. máj. 21. 08:26
 5/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem fiam lesz és kékre szeretném festeni a szobáját. :) Én hobbi boltban bevásároltam már egy csomó mindent. Dekorgumiból olyan szép kis figurákat lehet csinálni. :) Nem kell hozzá nagy ügyesség. Lehet kapni külön csomagban olyat is amihez sablon is van csak átrajzolod, kivágod, megragasztod és kész is. De az öntapadósokból is szépek vannak. Szerintem nézz be egy-két hobbi boltba biztos találsz megfelelőt.

Jó babázást

2009. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

első vagyok mááár megint :)

Én egy helyi bababoltban szereztem be őket!

Mi Zalában élünk,nem nagy a valószínűsége,hogy Te is itt...szóval szerintem bármilyen bababoltban kapsz ilyen kis kütyüket,a Tesco-ban korábban kis éjjel világítós csillagokat is láttam.....talán a Brendonban....

2009. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is ez volt a dilemmám mielőtt nem született volna meg a kisfiam. Mi is szeretnénk tesót , és ha az lány lesz neki is ugyanúgy az lesz a szobácskája. Ezért mi, felül tojássárga színűre, alul pedig narancssárga színűre festettünk, és középen Micimackós dekorcsík, aminek kék az alapja. És én csináltam dekorgumiból figurákat neki, elefántot, Donaldot, napocskát meg ilyeneket. Ha úgy vásároltam volna őket, akkor sok-sok ezerbe került volna. Sok boldogságot! Mikor jön a kicsi?

Szia

2009. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szió! nálunk fehér maradt a fal és erdei állítokkal díszítettem a kisfiam szobáját. imádja nézegetni!

ráadásul most jön a kistestvére, akivel osztozik a szobán. még nem tudjuk lány, vagy fiú lesz, de az állatok szerencsére mindkét nemnek jók :)

nézd meg ezt: www.wallies.hu fantasztikusan könnyű felrakni! gyönyörű lett a szoba!

2009. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a kisfiam szobájában a mennyezet napsárga és rajta világító csillagok, holdak. A falak vérnarancs színűek, rajta felragasztható Disney figurákkal.

Aztóa viszont kaptam egy ötletet, melyet, ha előbb hallok, tuti megcsinálom, talán neked sem késő. nem kell hozzá más csak egy diavetítő vagy egy projektor és mesedia, vagy mese kép. Így ki tudod vetíteni a falra a figurákat, és ott már körbe tudod ceruzával rajzolni. Ezután jöhet a színezés és kész is.

2009. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első fiamnak én is festegettem.

Nem annyira nehéz ám és a végeredmény csodaszép.

Cerkával felrajzolni és sima temperával is ki lehet festeni. Vagy akril festékkel, mert ez mosható! felületet ad!

Most is jó lenne festeni a kicsinek, csak előbb egy alapszínnel helyre kellene hozni a falat amit a nagy már összemaszatolt. :)

2009. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!