Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamik! Mit gondoltok a...

Kismamik! Mit gondoltok a JONSON TERMEKEKROL?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fiam allergiás rá,így abszolut nem használjuk.
2011. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen, és megfertőződik, mert zsidő kezek érintették... na, ne már!



Én a legnagyobb gyerekemnél elkezdtem használni, de pöttyös lett tőle, így a 3 kisebbnél már nem is kísérleteztem. Ennek ellenére sok ismerősöm használja és szereti, a gyerekük bőre is bírja.

2011. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb baba allergiás rá. (És nem csak újszülöttként, hanem később is.) Védőnő
2011. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mit javasoltok????
2011. júl. 26. 17:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Én csak a levendulás hintőport használom, azt nagyon szeretem, a nagy melegben a hajlatokhoz szórtam, meg a kis tokája alá, nem ízzadt és allergiás sem lett rá. A többi termékét nem próbáltam. Szerintem nem is fogom, mert meg vagyok elégedve azokkal amiket most használok. Van ismerősőm aki szereti van akinek a babája kiütésés lett. Én ezért sem kísérleteztem vele. Van olyan terméke amire rá is van írva, hogy 3 hónap alatt nem szabad használni, és tudok olyan kórházról(!)ahol az újszülötteket is ezzel fürdetik...szóval próba szerencse?!
2011. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Gyógyszertári készítményeket vagy Babé termékeket szoktam javasolni, ezeket általában bírják a babák.

Az én 9 hónapos kisfiamat gyógyszertári mosdókenőccsel fürdetem a mai napig (testápolóként is ezt használom már a kezdetektől), a haját pedig Babé koszmó elleni samponnal mosom.

A popsikréme is gyógyszertári, vagy, ha piros a bőre, akkor Sudocrem, ha már nagyon piros, akkor Neogranormon.

Nagyon érzékeny bőrű, de ezeket bírja.

A Babés termékek használatával sem árt kivárni az újszülöttkor végét. (1 hónapos kort. A koszmósamponra úgyis ált. ekkor szokott először szükség lenni, bár nem mindenkinél válik be.)

Addig tökéletesen megfelelnek a gyógyszertári készítmények.

2011. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 3 hós koráig a gyógyszertárit, onnantól csak Gabi-t használtam a lányomnál.Johnson's-ból csak mintánk van, a Top-to toe fürdető.Azt csak talán kétszer használtuk, mikor épp elfogyott a fürdetőnk.Nem volt tőle baja.

Viszont sógornőm majdnem egy fél nagy flakont elpancsolt belőle a fiára, mikor gyerektenyérnyi vörös foltok lettek a kisfiú hátán.

Először az öblítőre gyanakodott és fogyelmeztetett engem is, mert egyfajtát használtunk akkor, de nekünk nem volt gond.

Később derült ki, hogy a fürdetőtől olyan a bőre, vissza is tértek a gyógyszertárira és kellett 2 hónap mire rendbejött a kisfiú bőre.

Szóval én elvből nem veszek, mert tudom, hogy nem jó és a védőnő sem javasolta.

7 hós lesz a lányom

2011. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, hogy beválik-e vagy nem:) A kórházban azzal fürdették az újszülötteket, a lányomnak semmi baja nem lett tőle, viszont a levendulástól szárad a bőre, így azt én használtam el:)JOHNSON’S Baby fürdető és sampon(Top to toe) nekünk ez vált be:)
2011. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi kezdettől azt hasznáunk, mivel a kórházban is azzal fürdették a babákat. Szeretjük.
2011. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A kórházban azért használják ezeket mert ezt kapják ingyen!Tele van kemikáliával!Az dokim,védőnőm se javasolta!

Gyógyszertári fürdetőkrémet használunk(van már most habossabb fajta is ami könnyen oldódik a vízben)

2011. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!