Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamik! Mit gondoltok a...

Kismamik! Mit gondoltok a JONSON TERMEKEKROL?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 16:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
születésétől azt használtam,nem volt soha semmi baja tőle.már a kórházban is azzal fürdették.a törlőkendőt nem szerettem
2011. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Születése óta azt használom!popsitörlő,fürdető,sampon,hintőpor,popsikrém nagyon szeretem mindet semmi baja tőle a babámnak,ez is szerintem gyerekre válogatja ki kell próbálni:)
2011. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ahogy hazahoztuk a kh-ból, azóta kék (mostmár fehér flakonos) Johnson fürdetővel fürdetjük. Az eltelt 1,5 év alatt nem volt belőle probléma!

A törlőkendőt viszont utáltam! Tocsog az egész a zacskóban, és számomra büdös is...

Hintőporunk is volt Johnson, de azért nem szerettem, mert körbe volt lukacsos a teteje, és mindenfele hullott belőle a por. Ezért vettem olyat, aminek csak az egyik felén, sűrűn lukas a teteje (Gabi).

Más Johnsont eddig nem használtunk, de a fürdetőt nagyon szeretjük!

2011. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Popsitörlők közül nekem ez a legjobb!!!!

A sampont használjuk még, ezzel sincs gond.

A fürdetője viszont nem jött be.

2011. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ami nagyon jó szerintem: Babé

Bár mi JB-t használunk :))))

2011. júl. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szeretjük!
2011. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!