Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok (oszintén! ) a...

Mit gondoltok (oszintén! ) a kinai termékekrol?

Figyelt kérdés

Tudom, jo megoszto kérdést tettem fel. Arra volnék kivancsi, szeretitek-e ( szeretitek-e, ez igy nem jo, inkàbb elviselitek-e )a kinai cuccokat. Szerintem nincs olyan ember ( vagy ha van az tuti tagadja :D) aki ne vett volna életében valami kinai cipot, ruhàt. Azért jutott eszembe ez a kérdés, mert ma làttam egy érdekes dolgot: valamikor télen vettem egy ( relative csinos) pulcsit, kinai persze, 3 !! euroért, egy olcsobb boltban. Ma ballagok a fogàszomhoz a heti mészàrlàsra, elmegyek egy meno, hiperdàrga butik elott, mit làtok a kirakatban? ugyanazt a pulcsit amit vettem, csak éppen itt az àra 26 euro volt!!!!

Valoban megérdemli a kinai cucc, hogy gyalàzzuk, hogy nem tart sokàig,meg hogy olcso husnak hig a leve, vagy épp ellenkezoleg, muszàj vele megbaràtkoznunk, foleg, hogy szinte mindenhol jelen vannak ezek a termékek ( csak éppen " nem kinaiként eladva"). Személy szerint ami a felsoket illeti, vàllalom, veszek kinait. Eddig bajom nem volt vele. A cipoknél is volt h elcsàbultam, de cipoboltban hulyének néznek, mert végigszagolom az osszes szobajoheto cipot, nincs - e az a festékes mubor-szaga :D

Nos, mi a ti véleményetek a "kinairol? " :)


2010. febr. 16. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sima bolti cuccok felét is Kínában gyártják. Nekem speciel a kínai (2000 ft-os) cipőim tovább bírták, mint a több tízezres márkás cipők. Erről ennyit.. Van, amit itt jobb venni, van, amit ott. Nem viseltetek ellenszenvvel irántuk..
2010. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
elöttem szólóval vagyok !!
2010. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kínaira van pénzem, kínait veszek, kínait hordok. Nem olyan rossz minőségűek (sőt... nekem egy pár cuccom már évek óta megvan, és még mindig hordom őket), nem is néznek ki rosszul. Aki az alapján bekategorizál, hogy kínai cuccokban járok, tegye, lelkem rajta, max röhögök egy jót. A márkás cuccok zömét is éppúgy Kínában csinálják, mint a "kínaicuccokat".
2010. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs bajom velük mert van pár cuccom ami tök jól birja még pedig kinai am meg ha már ott tartunk akkor a mostanság kedvelt convers cuccokat is ott gyártják bnőm torna zsákjának a cimkéjén ott van : made in china a másik oldalán meg a convers xd erről enyit szinte mindent ott gyártanak csak ami nem kinai boltba kerül az drágább
2010. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
kínai bolti kinai árusos bűzlő foszló bomló fakuló kínait nem veszek. h'm -es kínait igen. a kínai boltiban hülye a méretezés, ormótlan cipők vannak ( ráadásul egyik sem bőr..) a táskák sem bőrök. na és a melltartók...nem! talán egy dolgot vennék kinaiban: neccharisnyát
2010. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
A minőség az nagyon gyenge szerintem....És az xxxl-es ruhák akkorák, mint normál méretben az m-es. :D Nem szeretem, mert a legtöbb cucc idétlenül diszes, meg flancos.... De nem tagadom, van onnan egy tüll felsőm, olyat kerestem mindig is, akkor nem érdekelt honnan van, de nekem kellett. :D
2010. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Converse cipő : MADE IN CHINA

Nike cipő : Made in indonezia,china,italien

És folytathatnám..

mindent a "kínaiak" ázsiaiak gyártanak.. mindig is előttünk voltak ezekben a dolgokban, ők erről híresek.. ( mi TALÁN másról )

De amúgy van benne valami.. Sétáltam WestEndben láttam egy nadrágot ( 15 ezer ft. volt )

kimentem aluljáróban sétáltam ugyan az a nadrág TELJESEN UGYAN AZ ( 5000 ft ).

Igaz, hogy van amiben nincs különbség, de az emberek már csak azért is megveszik, mert "márka" a mai világban..

Nekem eleinte, sőőt még tavaly kb. egészen augusztusig eszem ágában nem volt venni semmi márkás dolgot..

Aztán egyszer megvettem a comverse cipőm..

Aztán vettem egy adidast..

és kezdtem megszokni, hogy "márka" hűű, de jó.

most vettem egy nike cipőt, és igen azt tudom mondani, hogy azért cipő és cipő között van különbség..

Az egyetlen amiből nem veszek "kínait" ( inkább hamisítványt ) az a cipő. Nem csak a "márkajelzés" miatt, hanem már megszokásból.. ( ha szabad ilyet mondani )..

De ha valami megtetszik lehet az 500 ft is én megveszem, ha van rá pénz ;)

2010. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kínaiaknak is vannak jobb és rosszabb minőségű cuccaik. amit nem veszek kínaiban (ruhák közül) az a cipő és a melltartó. de nem gondolnám h a 15e-s hudejo nike egyszerű fehér póló tovább bírná mint ugyanaz amit 200ér utánnad dobnak mer occsó,aranoskám,occsó =)
2010. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!