Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétségbeesetten tettem fel...

Kétségbeesetten tettem fel egy kérdést, de lehurrogó, nem segítő válaszokat kaptam. Akkor nagyon padlóra küldött, de most megfogadtam, hogy minden ilyen kérdésre megnyugtató választ fogok adni?

Figyelt kérdés

hogy ne élljék át azt, amit én átéltem anno, az itt kapott válaszok miatt. (volt köztük jó is persze)

pedig csak egy igen egyszerű, babás kérdést tettem fel.


egyesek miért nem tudnak toleránsabbak, empatikusabbak lenni a kérdésfeltevővel szemben?


ha van egy ilyen kérdés, és ha rossz is a válasz, empatikusan fogom a kérdezőnek tudtára adni, nem pedig kioktató, lekezelő módon


2011. dec. 19. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen kérdést tettél fel? kedves?
2011. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia,

én is igyekszem mindig kedvesen és egyuttérzoen válaszolni de boven kapok negatívat is sajnos.én sem változtatok mert tudom hogy milyen nehéz egyes esetekben.

2011. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ne erre az oldalra írj. Én is sokszor járok így. De még ha kedves, segítő választ adok valakinek, akkor is lehurrognak, lepontoznak. Ez egy névtelen oldal, ide járnak a bunkók kiélni magukat. Nem szabad felvenni.
2011. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jó, de most mi mit kezdjük ezzel a kérdéseddel?

Kifejtenéd bővebben, mi a felháborodásod oka?

2011. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem az a fontos, hogy milyen kérdést tettem fel, hanem az, hogy a negatív választ is illene szépen megfogalmazni.
2011. dec. 19. 16:50
 6/17 anonim ***** válasza:
Megértelek, nagyon sok lehurrogó, lekezelő választ írnak. Semmi empátia, tolerancia. És még sokan hülyeséget is írnak ráadásul. De azt viszont nagyon okosan. Aztán a sok ijesztgetés, a frászt hozzák a kismamákra. Mert az ő ismerősének az ismerősének is fájt a hasa, és koraszülés lett. Néha már nincs is kedvem olvasgatni a válaszokat.
2011. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
felháborodásom oka, hogy egy igen egyszerű kérdésre miért kell lenéző, lekezelő hangnemben válaszolni és azt éreztetni, vagy nyiltan leírni, hogy nem tudok gyereket nevelni. Röviden.
2011. dec. 19. 16:52
 8/17 A kérdező kommentje:
én akkor döntöttem el, hogy nem adok az itteniek véleményére, annyi eltérő válasz van, tanácsnak jó, de ha jön öt és abból mindegyik más, akkor most melyik a jó?
2011. dec. 19. 16:53
 9/17 A kérdező kommentje:

a környezetemben van egy anyuka, csoaszép, három gyereke van, és helyes a féjre, aki időnknét sajnos külföldön van két napra. Nekem csak egy gyermekem van, de nagyon nagy példa nekem, nagyon jól neveli a gyerekeit, érzéser, és azok egészégesek, és udvariasak.


kérdeztem tőle az oldallal kapcsoltban, és nem is hallott erről. Ez az oldal nélkül lehet jobban lehetne gyereket nevelni, ha nem a sértegető válasz, rossz válasz, eltérő tanácsok miatt idegeskednénk

2011. dec. 19. 16:55
 10/17 A kérdező kommentje:

bocsánat, nem írtam nagyon helyesen, mert épp egy kutyi van az ölemben és néha elcsúszik a kezem

:)

2011. dec. 19. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!