Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor engedtétek először tv-t...

Mikor engedtétek először tv-t nézni a babátokat, gyereketeket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 15:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
OFF:6 hónapos és jön a tesó????nem semmi!!!le a kalappal előtted!!!Kitartást és jobbulást!
2011. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lepontozhattok nyugodtan. Amikor egész nap egyedül van az ember,sokszor a tv a külvilág. Kétszer sétálunk egy nap,de sajnos a közelünkben egy ismerős sincs,messze lakunk mindenkitől,bolttól, tehát jóformán senkivel sem beszélek egész nap. Akkor kapcsolom be a tévét,ha dolgom van. 6 hós a kislányom,de csak akkor nézi a tévét,amíg elvégzek valamit,amibe nem tudom bevonni. Mosogatni jön velem a pihiszékbe,amíg felrakom az ebédet is abban van. Aztán játszunk, megint megcsinálok egy házimunkát,nézi egy picit,aztán megint velem játszik. Van ez a Duck Tv, abszolút piciknek való,dallamos, semmi durvaság benne,nekem nagyon bejön! :) Ha arra várnék,h hazajöjjön a férjem és játszon a kislányunkkal,akkor soha nem ebédelne,vagy venne fel tiszta ruhát. Ez is egy tanulási folyamat,ha ésszel csinálja az ember,még nem lesz Tv-függő gyermeke. Minden tiszteletem azoké,akiknek olyan babája van,aki mindenben partner.
2011. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólóval 100%-ban egyet értek mindenben
2011. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!