Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen engedtétek el a...

Mennyi idősen engedtétek el a gyereketeket a barátaival játszani menni, vagy boltba vagy mamához egyedül stb?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Boltba,mamához már 6-7 évesen,barátokhoz 8-9 évesen.
2009. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem már nagyon pici korom óta vittek játszani az utcánkban lévő gyerekekkel, ami jó is volt, mert 18éve tartó barátság lett az eredménye, mindig nagyon jól éreztem magam. Egyedül mamához 7-8 évesen, de a mama mindig jött elém a buszra, a boltba pedig 11 évesen mehettem egyedül, mert nagyon szétszórt voltam/ vagyok. Bocsi, hogy magamról írtam, de nekem nincs még gyerekem, de gondoltam az én esetem is segíthet valamit.
2009. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
PERSZE KÖSZI
2009. nov. 2. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyedül boltba 4 évesen, mert 2 ház van a bolt, és köztünk, és a kapuból figyeltem milyen büszkén hozta a tejfölt.Utána mindenkinek azt mesélte hogy egyedül volt boltba!Messzebb nem engedem, mert azért még kicsi, majd 7-8 évesen!
2009. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!