Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor engedtétek először tv-t...

Mikor engedtétek először tv-t nézni a babátokat, gyereketeket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nálunk háttérzajként szolgál illetve meséket szoktunk nézni(utálom ha síri csend van a szobában
2011. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

de mennyi idős volt a baba mikor konkrétan nézte már!mi zenét hallgatunk gyerekdalokat

de most nem vagyok jól mert jön a tesó és kis időre muszáj lenne lefoglalnom de nem akarom hogy a szeme vagy vmi a vibrálás miatt romoljon vagy ilyesmi.

2011. dec. 19. 15:07
 3/13 anonim ***** válasza:

én is utálom ha csend van a szobában,mióta hazahoztuk a kórházból,mindig megy a tv,most ott tartunk,hogy csak úgy hajlandó enni ha reklám megy!

1 éves!

2011. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
A TV árt a babáknak! Először 2 éves koruk körül nézhettek mesét. Előtte nem is értenék.
2011. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

kb 8 hónapos kora óta van hogy bekapcsolom a tv általában 8-tol 9 ig

aztán 14 töl 17 óráig, és este 8 tol ha egyáltalán otthon vagyunk

2011. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
3-3.5 éves kora után, de akkor is csak válogatott-, klasszikus-, épelméjű tervezők által megálmodott rajzfilmeket. Meséltünk, verseltünk rengeteget. A vizuális képzelőereje közben olyan szépen fejlődött, hogy 2-2.5 évesen már értelmezhetően rajzolt, utána rajzversenyeket nyert. Ma a helyesírása is kiváló.
2011. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15.13. Ma "elektromos pásztorok" vigyáznak a gyerekek többségére, tisztelet a kivételnek.
2011. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lepontozhattok, de az 5 hónapos lányom szokta pár percig nézni már a tv-t, mivel egész nap megy. Játszik a nappaliban a földön és néha megáll pár percre és nézi. Persze biztos csak a színek miatt tetszik neki, meg a fények. Nem hiszem, hogy ezek a mai tv-k tönkretennék a szemet, nem egy vibráló képcsöves tv-ről van szó és nem 10cm-ről nézi...
2011. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én nem pontozlak le!Azért is kérdeztem mert 6 hónapos és jön a tesó,nagyon rosszul vagyok kelek fekszek és ma már nem bírtam.

Amúgy mi is cd-t hallgatunk mondókázunk és imádja,de ma nem ment annyira szarul voltam-(

Én magam sosem nézek tv-t

hát megnézte az eperkét de nem kötötte le annyira mint a pelenkarágcsa-)

köszi a válaszokat

2011. dec. 19. 16:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de a házimunkát is meg kell csinálni. Nekem két gyerekem van és bizony sokszor jól jön a tv, amikor mondjuk vasalok vagy bármi más. És nem érdekel ki mit mond. Nyugodtan le lehet pontozni. Szuper jó tévénk van, kifejezetten nem árt a szemnek, akár 10 cm-ről is lehetne nézni. Nem azt kell elképzelni, hogy egész nap oda teszem elé a gyereket, csak amíg be nem fejezek egy-egy műveletet.
2011. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!