Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok jó minőségű, nem...

Hol tudok jó minőségű, nem korán bolyhosodo, nem elvékonyodó harisnyát venni? 14 hónapos kisfiamnak!

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha újat akarsz és van rá pénzed, az aldiba, lidl-be nézz be, mert nem rég volt akció, hátha még van belőle, de én egy darab harisnyáért nem fizettem 6-800forintot. 100forintért vettem darabját a használtasba, igaz, jobbára ott kislányosak vannak, de ha mondjuk halvány rózsaszínűt találsz, azt ki tudod hipózni. Aztán alaposan átmosod.
2011. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Harisnyát csak Lidl-ben (és Aldiban) szoktam venni, nagyon jó az ár-érték arányuk.
2011. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat az ALDI-sra, mi is ott vettünk ősszel, amikor akcióban volt, talán 499 Ft-ért? A fiús minták: kék, csíkos, popsiján majommal, ill. szürke-barna csíkos, popsiján elefánt mintával. Aranyosak, és minőségre is jó, többször mostuk már, nem bolyhosodik. Ill. volt még egyszínűben sötétkék, de abból én nem vettem.


Utána pár héttel úgy emlékszem, a LIDL-ben is volt akciósan, hasonló árban. Barátnőm ott vett, és meg van vele elégedve.


Turkálóban is vettem már harisnyát, ki kell fogni... de valamiért ott én is mindig csak lányos színeket-mintákat találok, ill. egyszer fehéret, mikulás mintával, az mondjuk uniszex.

2011. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megy a voks az Aldi-ra... :-))) Csak ott veszek harisnyát a kölköknek. :-)
2011. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!