Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, aki 2 hetes...

Normális az, aki 2 hetes csecsemőjével kimegy sétálni 1 órára?

Figyelt kérdés
Mert az egyik ismerősöm ezt tette,pedig én nem tartom jónak!
2009. máj. 17. 22:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%
1 órára én biztos nem vinném ki. Én 3 hetesen vittem ki először negyed órára, igaz akkor tél volt. De 1 óra még most is sok. Szerintem.
2009. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, szerintem normális, bár én inkább 2x 1 órára mennék ki vele. Reggel és este, amikor nincs nagy meleg!
2009. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy az. Árnyékos helyen és megfelelő védelemmel nyugodtan menjen a 2 hetes picijével az anyuka sétálni.
2009. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Én voltam vele kint, mert csak ott aludt eleinte. De fő a fokozatosság. Már 1. nap ki lehet vinni 5 percre. Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy 3-4 órát legyen kint a gyerek a levegőn. De ilyen melegben én csak reggel 8-kor meg 6 után vittem ki.
2009. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
A télen született babáknál 3-4 hetet szoktak várni az első sétákkal, most elég jó idő volt, talán azért a 2 óra kicsit túlzás, de gondolom, nem tűző napra tették a babát...nem mindenki olyan aggodalmas szülő, nem vaygunk egyformák:)
2009. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha előtte szoktatta a levegőhöz, akkor semmi baja nem lesz annak a gyereknek. Ilyen jó időben mi baja lehet?! Nem kell burokban nevelni a gyerekeket. És - remélem nem haragszol meg - az, hogy te nem tartod jónak, igazából nem számít(mármint az ismerősnek), hiszen nem a te gyerekedről van szó.
2009. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

ebben a szép időben szerintem jól tette. szülés után én is alig vártam, hogy kiszabaduljak a szobából. októberi a babám és olyan jót aludt a levegőn!

szerintem a fülledt szobai levegőnél most jobb kinn, ha nem fúj a szél. persze azért a védőnőt megkérdezném, ő biztosan jobban tudja :)

2009. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
87%
Az én kicsim februári, és az orvos 1hét után mondta, hogy ha nincs olyan hideg, első nap 5, 2.nap 10 perc majd lehet fél óra, óra. ugyhogy ha fokozatosan szoktatják, szerintem normális.vagyis nekem így mondták.
2009. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Én az első otthoni naptól fogva vittem őket. 1 hetesen már a téli babámat is. Ilyen melegben már órákig ki voltak rakva a kertbe. A friss levegő nem árt.
2009. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

26 fok volt mégis mi baja lenne? 1 órára kimehet nem lesz baja.

gondolom nem az autók közé vitte meg nem a közértbe.

2009. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!