Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ereztettek mikor a szuloag...

Mit ereztettek mikor a szuloagyon meglatattok eloszor a babatokat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
császároztak, epivel. De kivételesen ahogy kivették az orvos megkérte a nővéreket hogy mutassák meg egy percre. Tehát én láthattam elsőnek. Annyira gyönyörű volt!!! Igazából fel sem fogtam, de sírni tudtam volna a boldogságtól!!!
2009. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Fantasztikus, leirhatatlan érzés volt. Császárral szültem és mindent mondtak, hogy mi történik éppen, amikor sajnos csak megfürdetbe odahozták a picim, elsirtam magam.

Nekem nem lehetett babám, és valami okból mégis lett.

Aki ismer, tudja min mentem keresztül.

Üdv. 36 éves első babás 14 hónapos kislány anyukája

2009. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

"jézusatyám ilyen lila?" -> döbbenet

aztán persze elöntött az öröm:-)

2009. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Én csak hangosan sírtam a boldogságtól.Sosem felejtem el ezt a pillanatot.
2009. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Húha, asszem ez megfogalmazhatatlan :)

Császároztak sajnos, ráadásul lekötött kezekkel, de odahozták egy perce a babát és az arcomhoz tették.

Még sosem éreztem puhább, selymesebb bőrt és még sosem láttam ilyen gyönyörű babát :D

2009. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Én arra gondoltam, hogy elcserélték, mert sötét volt a bőre, és fekete a haja. Meg aztán azonnal elkezdett sírni, ahogy nekem adták. Na, ennek tuti nem én vagyok az anyja! De nem is volt sötét bőrű, csak a fény miatt látszott úgy. A férjem megnyugtatott, hogy nem vitték ki a szobából. Sokkal szebb volt, mint vártam.
2009. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Eloszor is orultem nagyon, hogy milyen gyonyoru gyerekem szuletett, de valami iszonyatos feltest is ereztem, annyira aggodtam, hogy valami baja lesz, feltettem, hogy a noverkek leejtik vagy barmi rossz tortenik vele, ugyhogy mondtam Apanak, hogy azonnal menjen vele, nezze vegig, ahogy lemosdatjak, lemerik, feloltoztetik, nehogy barmi rossz is tortenjen vele.
2009. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
en is hangosan zokogtam a szuloagyon nem, lehet ezt az erzest semmihez sem hasonlitani:)))
2009. máj. 17. 22:12
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

"Jesszusom milyen nagy! Hogy a bánatba fért el a pocakomban?" Császár volt, de amikor kikapták a pocimból felmutatták a paraván fölött. 4 kilós, hurkás kis óriás volt, jó nagy fejecskével :)) (én meg kb 160 centi).

De jó így visszagondolni rá!!!

2009. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Én csak nevettem, nevettem és csak azt hajtogattam, hogy milyen szép vagy, milyen gyönyörű vagy és amikor rámtették, na azt az illatot sosem felejtem el.

Ja az igazsághoz hozzátartozik, hogy a két dolog között azért gyors megszámoltam minden ujja megvan-e. :-)

2009. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!