Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leirna valaki hogy milyenek a...

Leirna valaki hogy milyenek a terhessegi tunetek? Foleg arra lennek kivancsi mikor meg nem tudtatok hogy terhesek vagytok, mit ereztettek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon feszült mellem és olyan érzésem volt a hasam alján,mintha fel lennék fázva.

Továbba folyton mandulát ettem!:)

Majdnem 6 hós kicsi fiú anyukája

2009. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nagyon ingerült voltam. A kolléganőm poénkodott elsőként azzal, hogy biztos terhes vagyok, mert nem szoktam ennyit idegeskedni.... és igaza lett! :-)

Ja, és fura ízű dolgokat vásároltam, amit előtte (és azóta se) soha nem ettem!

2009. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:) irjatok meg kivancsi vagyok!
2009. jan. 7. 15:02
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem iszonyatosan fáj a mellem, és a mellbimbóm, de úgy, hogy hozzá se lehet érni. Fázom folyamatosan, pisilni járok 20 percenként, sokat iszom, fájdogál a hasam, inkább szúrkál belülről, vagy csiklandoz...nem tudom megmagyarázni, csak furi érzés. Egy kicsi szédelgés is van, egy kis émelygéssel, és étvágyam sincs. Ja, és hangulatingadozás is van. Azt hiszem ennyi. Igen, még a méhemnél meg mindig viszket, sokszor vakarom....D

2009. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Peteérés után 4 nappal már fájtak a melleim, éjjelente zavartak az alvásban.

Meg karamellát ittam az egyik percben, utána pedig megettem egy fél üveg uborkát és egy fél üveg olivabogyót. :)

2009. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
az igen:) elegge erdekes tunetek :)
2009. jan. 7. 15:17
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Neked milyen tüneteid vannak?

Ja, a gyomorsavat elfelejtettem...

2009. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nekem sajna semilyenek:(

igaz nem regen volt meg karacsonykor ha terhes is lennek kellene mar legyenek tuneteim? szerintem meg nem! talan most vagyok a peteeres idoszakaba! de abszolult semmilyen folyasom, nincsen meg tegnap este nagyon eroseket belenyilallt a hasamba de az lehet mastol is mert most felvagyok fazva szerintem attol, volt:(

2009. jan. 7. 15:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok a gyomorsavas meg a 15-10-es válaszoló.

Ma teszteltem 3 nap késéssel pozitivat.

Nekem pé után pár nappal már olyan hangulatingadozásom volt hogy... meg a melleim is fájtak utána.

32 napos a ciklusom, ma teszteltem.

Nekem sincs semmilyen folyásom, csak asszem pé után volt egy fehér testápolós csepp a bugyimon.

2009. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

gratulalok :)) de joo!!!

mennyi ideje probalkoztok? mi mar tobb mint fel eve :(

2009. jan. 7. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!